BAŞKAN CARAN’DAN SİYASİ PARTİLERE ZİYARET

13 Ekim 2021 09:59
BAŞKAN CARAN’DAN SİYASİ PARTİLERE ZİYARET

Korkuteli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Can Caran, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte dün ilçedeki siyasi partileri ziyaret ederek, bir takım istişarelerde bulundu. Yapılan ziyaretlerde esnaf için yapılması gerekenler görüşüldü.

GÜNDEME DAİR İSTİŞARELERDE BULUNDUK

Yapılan ziyaretler ile ilgili Başkan Caran; İyi Parti İlçe Başkanımız Sayın Cemal Tınkaz beyefendiyi ve İYİ Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyelerini Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Kooperatif Müdürümüz ile beraber makamlarında ziyaret ettik. Kendileri ile Gündeme dair istişarelerde bulunduk. Kooperatifimizin çalışmaları hakkında esnafımıza sağladığımız kolaylıklardan bahsettik. Esnafımızın faydası için birlik beraberlik içerisinde atılacak her adıma hazır olduğumuzu ilettik. Başkanımıza ve Yönetimine misafirperverliğinden dolayı teşekkür eder. Başarılar dileriz.

 

 

FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNULDU

Korkuteli Belediye Meclis Üyemiz ve Saadet Partisi İlçe Başkanımız Sayın Yusuf Sarıcalar beyefendiyi ve Saadet Partisi İlçe Yönetim Kurulu Üyelerini Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Kooperatif Müdürümüz ile beraber makamlarında ziyaret ettik. Kendisi ile esnaflarımız hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Kooperatifimizin çalışmaları ve ortaklarımızın krediye ulaşması hakkında getirdiğimiz yeniliklerden bahsettik. İlçemiz Esnafı için faydalı olacağını düşündüğümüz her türlü çalışmada destek olacağımızı ilettik. İlgi ve alakasından dolayı başkanımıza ve yönetimine şükranlarımızı sunarız.

 

 

ESNAFA SAĞLANAN YENİLİKLERDEN BAHSEDİLDİ

 Memleket Partisi İlçe Başkanımız Sayın Osman Zeki Başol beyefendiyi ve Memleket Partisi İlçe Yönetim Kurulu Üyelerini Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Kooperatif Müdürümüz ile beraber makamlarında ziyaret ettik. Başkanımın zirai ilaç bayisi olması hasebiyle hem ilçe esnaflarımız hem de çiftçilerimiz hakkında hasbihal ettik .Bu Kutlu Göreve talip olduğumuzda kıymetli Esnaflarımızın Kooperatifimiz aracılığı ile kullandıkları krediye ulaşma noktasında verdiğimiz sözleri gerçekleştirip sağladığımız yeniliklerden bahsettik. Esnafımızın her daim yanında olduğumuzu bu konuda siyasiler tarafından gerçekleştirilecek ve faydalı olacağını düşündüğümüz her işte bizimde üstümüze düşen göreve hazır olduğumuzu ilettik. Başkanımıza ve Yönetimine ilgisi ve güler yüzünden dolayı teşekkür eder. Başarılar dileriz.

 

 

ESNAFLARININ SORUNLARI KONUŞULDU

Ak Parti İlçe Başkanımız Sayın Kemal Sancaktar beyefendiyi ve Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyelerini Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Kooperatif Müdürümüz ile beraber makamında ziyaret ettik. Kendileri ile ilçemiz esnaflarının sorunları ile ilgili istişarelerde bulunduk. Esnafımızın yaşadığı bazı sıkıntıları çözme noktasında elimizi taşın altına koymaya hazır olduğumuzu ilettik. Başkanımıza ve Yönetimine bizlere göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür eder. Başarılar dileriz.

 

KREDİLER HAKKINDA İSTİŞARELERDE BULUNULDU

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Örgütü Başkanımız Sayın Şeyhali Kara beyefendiyi ve CHP İlçe Örgütü Yönetim Kurulu Üyelerini Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Kooperatif Müdürümüz ile beraber makamlarımda ziyaret ettik. Kendileri ile İlçemiz ve Ülkemizdeki Esnafların sorunları hakkında konuştuk. Kooperatifimiz aracılığı ile esnafımıza sübvanse edilen krediler hakkındaki gerçekleştirdiğimiz kolaylıklardan bahsettik. Esnafımız adına dayanışma içerisinde yapılacak her işte yardıma hazır olduğumuzu bildirdik. Başkanımıza ve Yönetimine bizlere karşı ilgisinden dolayı teşekkür eder. Başarılar dileriz.

 

ESNAF İÇİN YAPILACAKLAR GÖRÜŞÜLDÜ

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanımız Sayın Medine Yapılmışev hanımefendiyi, Başkan V. Özgür Sabancı ve MHP İlçe Yönetim Kurulu Üyelerini Yönetim Kurulu Üyesi Arkadaşlarım ve Kooperatif Müdürümüz ile birlikte makamlarında ziyaret ettik. Kendileri ile esnaflarımız hakkında hoş sohbetler gerçekleştirdik. İlçemizin kalkınmasında baş rolü üstlenmiş çok kıymetli esnaflarımızın iyi gününde kötü gününde her daim yanında olduğumuzu ve bu konuda beraberce girişilecek her türlü çalışmada görev almaktan şeref duyacağımızı ilettik. Başkanımıza ve Yönetimine bizlere göstermiş olduğu ilgi için teşekkür eder. Başarılar dileriz.

 

FAYDALI İSTİŞARELERDE BULUNULDU

Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanımız Sayın Fatih Sarıcalar beyefendiyi ve Yeniden Refah Partisi İlçe Yönetim Kurulu Üyelerini Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Kooperatif Müdürümüz İle beraber makamlarında ziyaret ettik. Kendileri ile ilçemizin esnafları hakkında faydalı istişarelerde bulunduk. Fikir aldık ve ileriye dönük düşüncelerimizi aktardık. Kooperatifimizin gücüne güç katan değerli esnaflarımızın sorunlarını gidermek için omuz omuza girişilecek her işte onlara destek olmaktan imtina etmeyeceğimizi bildirdik. Başkanıma ve Yönetimine alakasından dolayı teşekkür eder. Başarılar dileriz.” Açıklamasında bulundu.

Kaynak : www.korkutelimanset.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle