BAŞKAN TURAL’DAN CARAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

13 Eylül 2021 11:15
BAŞKAN TURAL’DAN CARAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Göller Bölgesi Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Birliği Başkanı Ahmet Tural, Korkuteli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Can Caran’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

31 Temmuz tarihinde gerçekleşen Korkuteli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi kongresinde başkan seçilen Hasan Can Caran’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Başkan Caran’a geçtiğimiz gün Göller Bölgesi Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Birliği Başkanı Ahmet Tural, çevre il ve ilçelerin yönetim - denetim kurulu üyeleri hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

HAYIRLI OLSUN TEMENNİLERİMİZİ İLETTİK

Göller Bölgesi Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Birliği Başkanı Ahmet Tural yapılan ziyaret ile ilgili; “Bölge Birliği Yönetim ve Denetim Kurulu üyelerimizle birlikte Korkuteli EKK genel kurulunda başkan seçilen Hasan Can Caran ve yönetimini ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerimizi ilettik, görevinde başarılar diledik. Ardından Bölge Birliğimizin yönetim ve denetim kurulu toplantısını birlik beraberlik içerisinde Korkuteli EKK binamızda gerçekleştirdik. Misafirperverliği ilgi alakası dolayısıyla Hasan Can Caran başkanımıza teşekkür ederken, toplantımızın kooperatiflerimize esnaf ve sanatkarlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.” Dedi.

 

BAŞKANLARIMIZI AĞIRLAMAKTAN GURUR DUYDUK

Ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade eden Korkuteli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Can Caran; “Bölge Birliğimizin çok kıymetli Başkanı Sayın Ahmet Tural himayelerinde Çevre İl ve İlçelerimizden hayırlı olsun ziyaretine gelerek bizleri onurlandıran Bölge Birliğimizin değerli Yönetim ve Denetim Kurulu Üyesi Başkanlarımızı ağırlamaktan gurur duyduk. Böyle büyük bir ailenin yeni ferdi olmak bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Başta Bölge Birliği Başkanımız olmak üzere tüm başkanlarımıza teşekkürlerimi sunarım.” Diye konuştu.

Kaynak : www.korkutelimanset.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle