EMEKLİ ÖĞRETMENLERE ŞEREF BELGESİ VERİLDİ

25 Kasım 2021 10:11
EMEKLİ ÖĞRETMENLERE ŞEREF BELGESİ VERİLDİ

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programında emekli olan öğretmenlere "Hizmet şeref belgesi" verildi.

Öğretmenlik hayatları boyunca birçok insanın yüreğine dokunmuş, elinden tutmuş ve hayatına yön vermiş emekli olan öğretmenlere 24 Kasım Öğretmenler Günü kapsamında düzenlenen programda şeref belgeleri verildi.  Emekli öğretmenler şeref belgelerini İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit'in elinden aldılar.

BELGELERİ KAYMAKAM ÇİMŞİT TAKDİM ETTİ

Emekli olan öğretmenlere şeref belgelerini takdim eden İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit, öğretmenlere eğitim camiasına yapmış oldukları katkılarından dolayı teşekkür etti. Çimşit, "Öğretmenlik kutsal bir meslektir. Yetiştirdiğiniz öğrencileriniz sizleri devamlı sevgi ve saygıyla anacaklardır. Bundan sonraki hayatınızda da sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir ömür diliyorum” dedi. İlçemizde Emekli olan öğretmenler; Osman Çelik, Hüseyin Aydın, Bahriye İnce, Şükriye Killi, Doğan Killi, Selvihan Özen, Aytekin Yurtkulu, İlkay Özsümbül, Osman Karatopak, Veyis Karaca, Aygün Kayıhan ve Ayşe Demirağaç.

Kaynak : www.korkutelimanset.com

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle