“ Bizim beraberliğimiz hesabi değil”

“  Bizim beraberliğimiz hesabi değil”

Cumhur İttifakı Ak Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel, geçtiğimiz hafta sonu Cumhur İttifakı Korkuteli Belediye Başkan Adayı Ömer Niyazi İşlek’in proje tanıtım toplantısına katıldı. Türel: “ Bizim beraberliğimiz hesabi değil, hasbidir.” diyerek sert açıklamalarda bulundu.11.03.2019 12:21

Ömer İşlek'in verdiği söz Menderes Türel’in sözüdür

Geçtiğimiz cumartesi günü Cumhur İttifakı ve MHP Korkuteli Belediye Başkan Adayı Ömer Niyazi İşlek proje tanıtım programını gerçekleştirdi. Programa; Ak Parti ve MHP Korkuteli İlçe Başkanları, MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy, Ak Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, Cumhur İttifakı Ak Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel’de katıldı. İlçe Başkanlarının konuşmasının ardından kürsüye konuşma yapmak üzere Türel geldi. Türel: “ Sevgili hanım efendiler, beyefendiler, çok değerli Korkutelili hemşerilerim hepinizi sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum. Birazdan Ömer kardeşimizin proje tanıtımı başlayacak. Bizler için proje tanıtım toplantıları çok önemlidir. Çünkü bizler aldığı siyasi terbiye gereği verdiği sözleri unutanlardan değil, verdiği sözlerin fazlasını yapanlardan olduk. Bizim ekibimizde hangi arkadaşımız bir söz veriyorsa o hepimizin sözüdür. Bugün burada Ömer İşlek'in sunacağı projeler aynı zamanda Menderes Türel’inde projeleridir. Ömer İşlek'in verdiği söz Menderes Türel’in sözüdür, Devlet Bahçelinin sözüdür, Recep Tayyip Erdoğan’ın sözüdür. Birkaç gün önce Avdan’da idik, geçtiğimiz hafta da Enerji Bakanımız Fatih bey ile buradaydık. Sayın Bakanımız doğalgaz ile ilgili somut adımlar atılacağını söyledi. Bu söz sayın bakanımızın, cumhurbaşkanımızın ve şahsımın sözüdür.” dedi.

 

Bizim berberliğimiz pazara kadar değil, mezara kadar

Türel: “ Bugün Ömer İşlek'in söz verme günüdür. Korkuteli’yi çağ atlatacak projeler ile biz tanıştıracağız. Bizim berberliğimiz pazara kadar değil, mezara kadar. Şimdi biz Cumhur İttifakı ile çok daha güçlüyüz. Bizim beraberliğimiz hesabi değil, hasbidir.  O yüzden şimdi millet ittifakına bakıyoruz. Birbirine iki zıt kutup ittifak yapmış. Sadece seçim kazanma hesabına dayalı. Bizler ise ülkücü MHP’li kardeşlerimiz ile aynı yolun yolcusuyuz. Yolumuz bir, davamız bir. Ama ötekilerin yolları ayrı, 1 Nisan’da göreceksiniz, ne ittifakları kalacak, ne beraberlikleri kalacak." dedi.

 

Türel’in Korkuteli’de desteklediği tek aday Ömer İşlek’tir

Türel:  "Üçlü olsun güçlü olsun diye her zaman diyoruz. Korkuteli’nin geleceği için bizim gibi hasbi davrananlarla olunuz. Hesabi davrananlarla değil. Çünkü 31 Mart’tan sonraki pişmanlık fayda etmiyor. Ben nerde yanlış yaptım demek kaybedileni geri getirmiyor. Biz bundan sonrada Antalya’mıza daha büyük hizmetleri yapmaya gayret edeceğiz. Bugüne kadar Korkuteli’ye ne yaptıysak arkasında siz varsınız, gizli kahramanlar sizlersiniz. Allah hepinizden razı olsun. Daha yapacak çok işimiz var. Menderes Türel’in Korkuteli’de desteklediği tek aday Ömer İşlek’tir. Bizim için öncelik Antalya’nın kazanmasıdır. Siz desteklediğiniz sürece bizler varız, destek sizden hizmet bizden” diye konuştu.  Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.