“Bizim derdimiz makam değil”

“Bizim derdimiz makam değil”

İyi Parti Antalya Kurucu İl Başkan Yardımcısı ve İl Başkan adayı Nihat Kavşut, geçtiğimiz günlerde İyi Parti Korkuteli İlçe Teşkilatında yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Kavşut, “Biz iyi niyetliyiz. Bizim derdimiz makam değil.” dedi.28.07.2020 19:51

İYİ Parti Antalya İl kongresi için adaylığını açıklayan İyi Parti Antalya İl Başkan Yardımcısı ve İl Başkan adayı Nihat Kavşut, önceki gün Korkuteli’de partililer ile bir araya geldi. İlçe binasında yapılan toplantıya; İlçe Başkanı Cemal Tınkaz, İl yöneticisi Mehmet Cankar, Korkuteli Belediye Meclis Üyeleri; Ali Ateş ve İrfan Yılmaz ile yönetim kurulu üyeleri katıldı.

 

BEŞ, ALTI VEKİL HAYAL DEĞİL

Gündem ile alakalı açıklamalarda bulunan Kavşut, neden İl Başkanlığına aday olduğunu partililere anlattı. Seçilmiş il başkanı, seçilmiş ilçe başkanı vurgusu yapan Kavşut, Seçilmiş başkan ile birlikte İyi Parti Antalya’da eski günlerinin çok önüne geçecek. Antalya’da iki buçuktan üç vekil aldık. Hayal satmıyorum, beş altı vekil bizim için hayal değil. Doğru çalışmayla biz bunu sağlayacağımıza inanıyoruz.” dedi.

 

BU SEFER SÖZ SİZDE OLACAK

Kavşut, İl Başkanı seçilmesi halinde kesinlikle Milletvekili adayı olmayacağını ifade ederek, kongrede ilk defa genel merkez ataması olmadan delegenin il başkanını seçeceğini söyledi. Kavşut, “İlk defa delegenin karşına çıkacağız, bu sefer söz sizde olacak. İlk defa sizde söz söyleme hakkına sahip olacaksınız. Biz iyi niyetliyiz. Bizim derdimiz makam değil, Allah’ın izniyle bunu da başaracağız. İyi Partiyi önce Korkuteli de, 18 ilçede ve büyükşehir belediyesinde tek başına iktidara taşıyacağız.” dedi. Kavşut, Çarşaf liste ile seçime gidilmesi için çaba harcayacağını da sözlerine ekledi. Toplantı karşılıklı istişarelerin yapılamasının ardından hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.  Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.