“Çalışkan dürüst bir başkanımız var”

“Çalışkan dürüst bir başkanımız var”

Korkuteli Belediye Başkanı mimar Hasan Ali İrban seçim çalışmaları kapsamında gittiği Korkuteli Sanayi Sitesi esnafları tarafından güler yüzle karşılandı. “ Başkan İrban’a yabancı değiliz. 8 aydır belediye başkanlığı yapıyor bu süre içerisinde sanayimize en az 15 defa geldi” şeklinde konuşan esnaflar, “ Sanayinin birçok sorununu İrban çözdü” dediler.09.02.2019 12:00

Saadet Partisi İlçe Başkanı Ziya Çimen, partililer ve meclis üyeleri ile birlikte sanayi esnafını tek tek dolaşan başkan İrban esnaflar tarafından destek gördü. “ Bir yerleşim bölgesinin beyni sanayidir” diyen başkan İrban, “ Sanayilerinin önemini hepimiz iyi biliriz.  Sanayi bir yerin beyni durumundadır. Biz göreve gelir gelmez sanayi esnafımızla buluştuk, görüştük. Ne yapabiliriz nasıl hizmet getirebiliriz, mevcut sorunları nasıl çözebiliriz dedik ve bazı çalışmaları zaman kaybetmeden başlattık. Sanayimizde imar plan tadilatları yaptık ” şeklinde konuştu. “Başkan İrban sanki sanayi esnafıymış gibi buradan ayrılmadı” diyen bazı esnaflar, “ İrban başkandan Allah razı olsun. Göreve gelir gelmez sanayinin sorunlarına el attı. 8 ayda birçok soruna çözüm getirdi. Camimizin şadırvanı bile yola gidiyordu. İmar plan tadilatları yaparak kavşaklar yapıldı, cami sahası genişletildi, büyük yeşil alanlar ortaya çıkarıldı, belediyeye ait birbirinden kıymetli parseller ortaya çıkarıldı.

“8 AYDA BİRÇOK SORUNU ÇÖZDÜ”

Şehir giriş bölgesinde bulunan atıl durumdaki tüp deposu tarihe karıştı. Akyar yolu ve sanayi ile hal arasındaki yolların projelerde olmadığını gördük. Yıllardır herkesin görmezden geldiği bu yollara çözüm getirildi. Kaldırımlar yapıldı. Başkanımız ikisi kahvaltı olmak üzerek en az 15 kere sanayimize gelerek esnaflarla buluştu. Esnafların görüşlerini alarak çalışmalar yapan başkanımıza teşekkür ediyoruz. Sanayi esnafının görüşlerine önem veren, çalışkan, dürüst bir başkanımız var.Daha ne isteyelim ki?” şeklinde konuştular.  İrban başkanımız yanımıza gelerek bizlerin görüşlerini alıyor. Sanayimiz için ne yapabiliriz? Nasıl yapabiliriz diye bizim fikrimizi alıyor. Sanayi çarşımıza 1984 yılından bu yana en iyi hizmet bu dönemde oldu. Sanayi esnafı olarak İrban Başkandan memnunuz.  Bu hizmeti getirenlerden Allah razı olsun. dedi.  Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.