“İlk hayalim ilk bisikletim” devam ediyor

“İlk hayalim ilk bisikletim”  devam ediyor

Geçtiğimiz günlerde ilçemiz Aşağıpazar Mahallesi Muhtarı Tekin Korucu tarafından başlatılan; “ İlk Hayalim İlk Bisikletim” kampanyası devam ediyor. Korucu, Bugüne kadar kampanyaya destek çıkan tüm hayırseverlere teşekkür etti ve daha çok yardım beklediklerini belirtti.10.07.2019 13:18


Aşağıpazar Mahalle Muhtarı Tekin Korucu tarafından “ İlk Hayalim İlk Bisikletim” kampanyası başlatılmıştı. Kampanya ile kullanılmayan bisikletlerde alınıyor ve bakım onarımları yapıldıktan sonra ihtiyaç sahibi çocuklara hediye ediliyor. Kampanya başladığından beri çok sayıda çocuğa ulaşıldığını belirten Korucu, bugüne kadar kampanyaya destek çıkan herkese teşekkür etti.

 

Bisikleti olmayan daha çok çocuğumuz var

Korucu; “ Bisiklet tüm çocukların en büyük hayalidir. İlk karne hediyesidir, ilk doğum günü hediyesidir. Ancak tüm çocuklarımız aynı imkânlara sahip değil. Bizde o çocuklarımıza da bisiklet sahibi yapmak için “ İlk Hayalim İlk Bisikletim” projesini başlattık. Bugüne kadar çok sayıda çocuğumuza ulaştık.  Gözlerindeki mutluluğu anlatamayız. Kampanyamıza destek veren ailelere sonsuz teşekkür ederim. Kampanya devam ediyor, lütfen depolarımızı, merdiven altlarını, odunluklarımızı gözden geçirelim. Bisikleti olmayan daha çok çocuğumuz var. Yardımları bekliyoruz” dedi.

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.