Ak Kadınlardan askerimize tam destek

Ak Kadınlardan askerimize tam destek

Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan, Barış Pınarı Harekâtına ilçemizden destek çığ gibi büyüyor.19.10.2019 09:39

Geçtiğimiz hafta Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzur getirmek için başlatılan, Barış Pınarı Harekatı'na ilçemizden destek devam ediyor.

 

Ak Kadınlar bağışta bulundu

Öncelikle Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek, askerlerimiz için meyve göndermek için çağrıda bulunmuştu. Ardından İlçemiz Alaeddin İlkokulu ve Ortaokulu öğrencileri okul bahçesine yaptıkları koreografi ile Barış Pınarı Harekâtına destek verdiler. Alaeddin İlkokulu ve ortaokulu öğrencileri, Barış Pınarına koreografili destek vermişlerdi. Son olarak  . Konu ile ilgili olarak Ak Parti Korkuteli Kadın Kolları Başkanı Tülay Yıldız, " Ak Parti Korkuteli Kadın Kolları olarak Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı'na  bağışta bulunduk. Rabbim devletimize, milletimize ve  askerimize güç kuvvet versin." açıklamasında bulundu.

 

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.