En yükseklere taşıyacağız

En yükseklere taşıyacağız

İlçemizin ilk üretici kooperatifi olan Korkuteli Tarımsal Kalkınma Kooperatifi bu yıl üçüncü kez düzenlenen Türkiye Kooperatifler Fuarına katıldı. Korkoop, 4 gün sürecek olan fuarda ilçemize has lezzet ve ürünleri tanıtacak.07.12.2019 12:55

Türkiye’de kooperatif ürünlerini yerel ve küresel ticaret ağına davet etme misyonuyla düzenlenen Türkiye Kooperatifler Fuarına bu yıl ilçemizden Korkuteli Tarımsal Kalkınma Kooperatifi’de katıldı. Fuarla ilgili KORKOOP Tarımsal Kalkınma Kooperatif Başkanı Dudu Kocabaş bilgi verdi.

 

KORKOOP OLARAK DAVET EDİLDİK

Kocabaş, “ T.C. Ticaret Bakanlığımızın 5-8 Aralık 2019 tarihleri arasında Ankara A.T.O Kongre Merkezinde düzenlenen Türkiye Kooperatifler Fuarına Korkuteli Korkoop olarak davet edildik. Korkuteli Belediyesine, başta Belediye Başkanımız Sayın Ömer İşlek’e teşekkür ediyoruz. Bizimle beraber bizzat fuarda bizi yalnız bırakmayarak yanımızda yer alması takdire şayandır.” dedi.

 

HAYDİ KADINLAR

Kocabaş, “Kadınlarımızın ürünlerini ülkemize tanıtmak, piyasada rekabet edebilecek düzeye kavuşturmak hedefimizdir. Sürdürülebilir olması üreticiden tüketiciye ulaşması bizleri de sevindirmektedir. Haydi, Kadınlarla çok büyük çalışmalar yapacağımıza inancımız tam. Desteklerinden dolayı Korkuteli Kaymakamımıza, Belediye Başkanımıza, Bakanlığımıza A.T.O’ya ilimiz yöneticilerine çok teşekkür ediyoruz. Tarhanamızı, eriştemizi ve diğer ürünlerimizi pazarda en yükseklere taşıyacağız.” diye konuştu.  Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.