Mobil etkinlik otobüsü konser verdi

Mobil etkinlik otobüsü konser verdi

Cumhuriyetin 97. yıl dönümü kutlamaları kapsamında konserlerini sürdüren Antalya Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyet Bandosu, dün Korkuteli’ndeydi.27.10.2020 09:18

Antalya Büyükşehir Belediyesinin mobil etkinlik otobüsü, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında ilçeleri gezerek konser vermeye devam ediyor.

VATANDAŞLAR BÜYÜK BİR COŞKU YAŞADI

Belediyenin bando ve orkestrası ile yerel sanatçılardan oluşan Cumhuriyet Bandosu, mobil etkinlik otobüsüyle dün ilçemize gelerek konser verdi. Belediye ekipleri mobil etkinlik otobüsünün geçtiği yerlerde Türk bayrağı dağıtarak vatandaşların Cumhuriyet Bayramını kutladı. Ellerindeki Türk bayraklarıyla Cumhuriyet Bandosu'nun çaldığı şarkılara ve marşlara eşlik eden vatandaşlar büyük bir coşku yaşadı.

BİR DİZİ KONSER GERÇEKLEŞTİRDİ

CHP Korkuteli İlçe Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada; “Büyükşehir Belediyemizin Mobil Etkinlik Aracı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle İlçemizde Konser verdi. Antalya Büyükşehir Belediyesi Mobil Etkinlik Otobüsünde birbirinden güzel eserleri seslendiren sanatçılarımız 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının coşkusunu hemşerilerimizle paylaşarak bir dizi konser gerçekleştirdi. Bu güzel etkinlik için Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Muhittin Böcek'e ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Korkuteli Hizmet Müdürü Saliha Üstem'e teşekkür ediyoruz.” İfadeleri kullanıldı. 
Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.