ÖRNEK KAYMAKAMLIK VE BELEDİYE BİNASI İNCELENDİ

ÖRNEK KAYMAKAMLIK VE BELEDİYE BİNASI İNCELENDİ

Korkuteli’ne yapılması planlanan ardından İçişleri Bakanlığı tarafından onaylanan Kaymakamlık ve Belediye Binası projesine katkı sağlamak amacıyla Korkuteli Heyeti, örnek proje olarak gösterilen Kahramanmaraş ili Türkoğlu ilçesine ziyarette bulundu. 25.12.2020 12:06

Ziyarette; Korkuteli Kaymakamı Ömer Cimşit, Belediye Başkanı Ömer İşlek, Ak Parti İlçe Başkanı Kemal Sancaktar ile MHP Korkuteli İlçe Başkanı Medine Yapılmışev, örnek projelerde incelemelerde bulundular. Ziyaret ile ilgili MHP İlçe Başkanı Medine Yapılmışev sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; “İçişleri Bakanlığımız tarafından onaylanan Kaymakamlık v Belediye Binası projesine katkı sağlamak amacıyla örnek proje olarak Kahramanmaraş ili Türkoğlu ilçemize Korkuteli Kaymakamımız Ömer Cimşit, Belediye Başkanımız Ömer İşlek, Ak Parti İlçe başkanımız Kemal Sancaktar ile birlikte ziyarette bulunduk.

 

Ziyaret esnasında heyetimize yakın ilgi ve alakaları için başta Türkoğlu Kaymakamlık vazifesini icra eden Kahramanmaraş Vali yardımcımız sayın Mahmut Hersanlıoğlu ,Cumhur İttifakı Türkoğlu Belediye Başkanımız sayın Osman Okumuş , MHP ilçe başkanımız sayın Cevdet Kuybu ve MHP Meclis üyelerimize ilçe teşkilatımız adına teşekkürlerimizi sunuyoruz. Akabinde Bakanlık görüşmeleri için Ankara'ya hareket ettik. Cumhur İttifakı olarak, birlik ve beraberliğimiz ile ilçemize güzel hizmetlere vesile olmaya devam edeceğiz inşallah.” İfadelerini kullandı. 
Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.