21 Adet taşınmaz satışa çıkıyor

21 Adet taşınmaz satışa çıkıyor

Korkuteli Belediyesi'ne ait muhtelif 21 adet taşınmaz ihale usulü ile satılacak. Korkuteli Belediye Meclisi’nin oy çokluğuyla aldığı karar doğrultusunda Atatürk Düşünce Derneği'nin geçtiğimiz günlerde boşalttığı binası, otel, hamam, sağlık ocağı ve eski kütüphane binasının olduğu yerlerde satışa çıkarılacaklar arasında.04.11.2019 07:46

Mülkiyeti Korkuteli Belediyesi'ne ait ilçemiz mahallelerinde bulunan 21 adet taşınmaz 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu'nun 45. maddesi gereğince açık arttırma usulü ile satılacak. İhale 13 Kasım 2019 Çarşamba günü saat:09.30'da , satılmayan arsalar ise 20 Kasım 2019 Çarşamba günü Belediye Toplantı Salonunda encümen huzurunda açık arttırma usulü ile satılacak.

 

Ayrıntıya ilan.gov.tr'den ulaşılabilir

İhaleye katılmak isteyenlerin bir gün önce saat:17.00'a kadar belgelerini Emlak ve istimlak Müdürlüğü'ne teslim etmeleri gerekiyor. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile ihaleye çıkan arsaların adres ve muhammen bedelleri hakkındaki bilgilere ise ilan.gov.tr'den ulaşılabilir. Korkuteli Belediyesi'ne ait ilçemiz Alaaddin, Kargalık, İmrahor, Kiremitli ve Uzunoluk   Mahallerinde bulunan 15 adet arsa, 2 adet tarla, 1 adet çalılık, 1 adet Katgas Su Deposu ve 2 adet bina ile arsası satışa çıkacak. Belediye Meclisinin oy çokluğu ile aldığı karar doğrultusunda Atatürk Düşünce Derneği'nin eski binası, otel, hamam, sağlık ocağı ve eski kütüphanenin olduğu yerlerde satışa çıkacaklar arasında. Satış sonunda elde edilen gelir ile belediyenin borçlu olduğu tüm esnafa olan borcun ödeneceği ifade ediliyor.


Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.