6 büyük proje 21 milyon TL

6 büyük proje 21 milyon TL

Geçtiğimiz cumartesi günü akşam proje tanıtımını gerçekleştiren Cumhur İttifakı MHP Korkuteli Belediye Başkan Adayı Ömer Niyazi İşlek 6 büyük proje açıkladı. İşlek’in açıkladığı 6 büyük projenin Korkuteli Belediyesi'ne düşen toplam maliyeti ise 21 Milyon.11.03.2019 12:37

ÇOK SAYIDA DAVETLİ KATILDI

Cumhur İttifakı MHP Korkuteli Belediye Başkan Adayı Ömer Niyazi İşlek geçtiğimiz cumartesi günü, Recep Gürbüz Kapalı Spor Salonunda proje tanıtım toplantısını gerçekleştirdi. İşlek toplantıda 6 büyük proje, 11 küçük proje açıkladı. Programa; MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy, MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, MHP Önceki Dönem Milletvekili Ahmet Selim Yurdakul, MHP MYK Üyesi Özgür Bayraktar, il yönetim kurulu üyeleri, Ak Parti Cumhur İttifakı Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel, Ak Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse ve çok sayıda davetli katıldı. Proje tanıtım toplantısında konuşan İşlek: “ 7 ay boyunca siyaset yapmadık, tek şey konuştuk. 1 Nisan sonrasında Korkuteli’nin geleceği için çıktığımız bu yolda,1 Nisan sonrasını konuştuk, Korkuteli’yi konuştuk.” dedi.

“SİYASET YAPMAYACAĞIM

İşlek: “ Bu akşamda yine siyaset yapmadan, geçmişi konuşmadan projelerimi çok hızlı geçeceğim. Önümüzdeki 21 gün, her birinin mantığını ruhunu tek tek anlatacağım.” dedi. İşlek; Seyir Park, Kanal Korkuteli, Meydan Arasta, Engelsiz Köy, Kapalı Hayvan Pazarı, Atış Poligonu olmak üzere toplam 6 büyük proje ve 11 küçük proje açıkladı. İşlek 6 büyük projesi için Korkuteli Belediyesi'ne düşen toplam maliyet 21 milyon 800 TL civarında. Diğer küçük projeler ise; "45 mahalle parkı, kapanan belde belediyelerinin yeniden hizmete açılması, 20 adet halı saha, tarihi hamamın kullanıma açılması. Medresenin hafız yetiştirmek üzere yeniden açılması, asfalt üretim tesisi, doğalgaz, sulama suyu ve baraj suyu, toki yatırımı, toplam çözüm ekibi, organik tarım" şeklinde. Program daha sonra hatıra fotoğrafı çektirilmesi ile son buldu. 
Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.