Abdurrahman Başkan Korkuteli’de

Abdurrahman Başkan Korkuteli’de

MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan önceki gün ilçemize geldi. Korkuteli Belediyesi tarafından faaliyete sunulan projeler ile önümüzdeki günlerde açılışı yapılacak projelerde incelemelerde bulundu.19.05.2020 17:39

MHP’li Milletvekili Başkan’a; Korkuteli Kaymakamı Ömer Çimşit, Belediye Başkanı Ömer İşlek, Ak Parti İlçe Başkanı Kemal Sancaktar, MHP Korkuteli İlçe Başkanı Medine Yapılmışev ve İlçe Emniyet Müdürü Caner Çiçek eşlik etti. Ekip ilk olarak 1071 Alparslan Yüzme Havuzu Ve Spor Yerleşkesi ve Altuncan Hatun Kadın Merkezi’ni ziyaret etti. Ardından önümüzdeki günlerde açılışı yapılacak Kanal Korkuteli, Kapalı Hayvan Pazarı ve Borsası ile Seyirpark projelerini yerinde inceledi.

Ziyaret ile ilgili Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Medine Yapılmışev, “Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekilimiz Sayın Abdurrahman Başkan'ın ilçemize kısa süreliğine yapmış olduğu ziyaretinde, Korkuteli Belediye Başkanımız Ömer İşlek başkanlığında faaliyete geçmiş ve yakın zamanda açılışı yapılacak olan projelerimizi yerinde inceledik. Söz konusu projelerin gerçekleşmesinde gerek Bakanlıklardaki bürokratik işlemler ve resmi kurumlardaki tüm aşamalarda yakın ilgi ve candan samimi destekleri ve ilçemize ziyaretleri için sayın milletvekilimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.” Dedi. Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.