AGD Liseler Komisyonu Doğa Yürüyüşünde

AGD Liseler Komisyonu Doğa Yürüyüşünde

Pandemi dolayısıyla etkinliklerine dijital ortamlarda devam eden Anadolu Gençlik Derneği Liseler Komisyonu, önceki gün “Evlere Sığamıyoruz” etkinlikleri kapsamında doğa yürüyüşü ile bir araya geldiler.15.10.2020 11:08

AGD Liseler Komisyonu, güncel etkinlik programı ile gençlerin bu zorlu pandemi döneminde de sosyal mesafe ve hijyen kurallarına riayet ederek etkinliklere katılımını sağlamayı hedefliyor. Pandemi sürecinde de çalışmalarını hız kesmeden sürdürme gayretinde olan Anadolu Gençlik Derneği  Korkuteli Şubesi Seyir Park’ta Liseli gençlerle bir araya gelerek, doğa yürüyüşü etkinliği gerçekleştirdi. 

 

AGD düzenlediği organizasyonlar ile lise düzeyinde eğitim gören gençlerin gerekli donanımları edinmesine imkan sağlıyor. Çalışmaları ile hayırlı ve bilinçli bir nesil yetiştirmeyi amaçlayan dernek üyeleri, gençlerin zamanlarını verimli geçirmesini hedeflerken, gelecekte de hatırlarında kalacak keyifli zamanlar tesis etmek istiyor.

Yapılacak etkinliklerde sloganını; Sosyal mesafe ve hijyen kurallarına dikkat ederek “Evlere Sığamıyoruz” olarak belirleyen AGD Liseler Komisyonu, yeni dönemde de etkinliklerinde hem sosyal mesafeye özen gösterecek hem de gençlerle olan birlikteliğini sürdürecek. Her yıl binlerce gence hitap eden çalışmalarda bulunan Anadolu Gençlik Derneği Liseler Komisyonu, yeni etkinlikleriyle de çalışmalarına hız kesmeden devam edecek. Çalışmalarında tüm katılımcıların dahil olabileceği bir atmosfer oluşturmaya özen gösteren AGD, her şartta çalışmalarını sürdürmeyi ve gençlere ulaşmayı amaçlıyor. Belirlediği yeni etkinlik programı ile gençlerin her hafta dahil olabilecekleri doğa yürüyüşü, açık hava sineması, çadır kampı, sokak futbolu ve basketbolu gibi çeşitli pek çok etkinliğin sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyularak yapılması planlanmakta. Çalışmalar ile ilgili detaylı bilgiye agd.org.tr ve Anadolu Gençlik Derneği’nin sosyal medya hesapları üzerinden ulaşılabilir ve katılım sağlanabilir.  Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.