AK Parti’den Lösev’e maskeli destek

AK Parti’den Lösev’e maskeli destek

Ak Parti Korkuteli İlçe Teşkilatı geçtiğimiz gün İlçe Binasında Yönetim Kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar haftası nedeniyle, yönetim kurulu üyeleri maske takarak farkındalık yaratmaya çalıştılar.07.11.2019 07:49

LÖSEV, 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası’nda herkesi lösemili çocuklara destek olmak için maskeyi bir sembol olarak seçti. LÖSEV bu etkinlikle, löseminin önlenebilir ve tedavi edilebilir bir hastalık olduğunu milyonlara duyurmak, lösemi hastası çocukların yanında olmak olduğunu vurguladı.

 

FARKINDALIK ETKİNLİKLERİ DÜZENLİYOR

LÖSEV, löseminin önlenebilen ve tedavi edilebilen bir hastalık olduğunu anlatmak için 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası’nda Türkiye’nin dört bir yanında farkındalık etkinlikleri düzenliyor. Çeşitli etkinlikler ile löseminin çaresiz bir hastalık olmadığı, tedavi süresince takılan maskenin, enfeksiyondan korunmak için kullanıldığı anlatılacak. Maskeleri nedeniyle sosyal dışlanmayla karşı karşıya kalan çocuklar yılın bir haftası da olsa hatırlanacak.

 

YILDIZ VE MENGİ’DE TOPLANTIYA KATILDI

Bu kapsamda Ak Parti Korkuteli İlçe Teşkilatı yönetim kurulu toplantısında yönetim kurulu üyeleri ile birlikte maske takarak farkındalık yaratmaya çalıştılar. Geçtiğimiz gün yapılan yönetim kurulu toplantısına Genel Merkez Koordinatörü Ahmet Yıldız ve Burdur İl Başkanı Volkan Mengi’de katıldı.

 

FARKINDALIK YARATMAYA ÇALIŞTIK

Ak Parti Korkuteli İlçe Başkanı Kemal Sancaktar, “2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası nedeniyle Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte maskemizi takarak farkındalık yaratmaya çalıştık. Yönetim Kurulu Toplantımızı Genel Merkez Koordinatörümüz Ahmet Yıldız ve Burdur İl Başkanımız Volkan Mengi’nin sürpriz ziyaretleriyle gerçekleştirdik.” diye konuştu.

 

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.