Ak Parti “ Vefa İftarı” düzenledi

Ak Parti “ Vefa İftarı” düzenledi

Geçtiğimiz Pazar günü Recep Gürbüz Kapalı Spor Salonunda, Ak Parti Korkuteli İlçe Teşkilatı tarafından “ Vefa İftarı” düzenlendi. İftar programına AK Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş’ta katıldı.14.05.2019 12:25

Ak Parti Korkuteli İlçe Teşkilatı Pazar günü Recep Gürbüz Kapalı Spor Salonunda  “Vefa İftarı” düzenledi. İftar yemeğine; Ak Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, Gençlik Kolları İl Başkanı Ali Bayram Doğan, MHP Korkuteli İlçe Başkanı Medine Yapılmışev, Ülkü Ocakları Başkanı Alper Kaan Yurt,  geçmişten günümüze Ak Parti teşkilatında görev yapan teşkilat mensupları, kadın kolları, gençlik kolları, muhtarlar ve mahalle temsilcileri katıldılar. Yemekte ilk olarak Ak Parti İlçe Başkanı Kemal Sancaktar konuşma yaptı. Sancaktar: “ Değerli il başkanım, il başkan yardımcılarım, değerli dava arkadaşlarım, kadın kollarımız, gençlik kollarımız, mahalle başkanlarım, muhtarlarımız, MHP İlçe Başkanımız hepiniz saygı sevgi ve muhabbetle selamlıyorum. İftar yemeğimize hepiniz hoş geldiniz. Rabbim oruçlarımızı kabul etsin. Cenabı Allah birlik beraberliğimizi bozmasın. Sayın başkanım, başı rahmet, ortası mağfiret sonu ise cehennem den kurtuluş olan Ramazan ayının ilçemize, Antalya’mıza ve tüm İslam alemine hayırlı olmasın Cenabı Allahtan niyaz ederim. Birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olan şu günlerde Ak Parti Korkuteli İlçe Teşkilatında ilk günden bugüne kadar görev yapan tüm herkesle bugün ki iftar sofrasında bir araya geldik. Bu fotoğrafta siz büyüklerimizi görmek bizi onurlandırmıştır.”  dedi.

Sancaktar “ 31 Mart 2019 yerel seçimi döneminde genel merkez tarafından atandım. Başarı ile Korkuteli Belediyesini kazandık ve MHP İlçe Teşkilatı ile uyum içinde bir seçim sürecini geride bıraktık Ardından geniş bir saha çalışması yaparak yeni yönetim oluşturduk. İnanıyorum ki yeni yönetim baştan sona kadar tüm Korkuteli’yi kucaklayan bir yönetim olmuştur. Geldiğiniz için hepinize teşekkür ederim. Allah yar ve yardımcımız olsun.” dedi.

Her zaman milletimizin hizmetindeyiz

Daha sonra Ak Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş kürsüye geldi. Taş: “ Değerli Korkuteli İlçe Başkanım, MHP İlçe Başkanım, burada partimizin kuruluşundan beri partimizde görev yapmış, değerli dava ve yol arkadaşlarımız var. Aynı zamanda mahalle başkanlarımız, muhtarlarımız ve şehit yakınlarımız var. Başta şehit annelerimiz olmak üzere tüm bayanların Anneler Gününü kutluyorum. Hepinizi saygı ile selamlıyorum. Hoş geldiniz. Bildiğiniz üzere bir seçim bıraktık arkamızda. Bu seçimde gönül isterdi ki büyükşehir belediyesini de kazanalım. Korkuteli Belediyesini kazandık ama büyükşehir belediyesi nasip olmadı. İktidar partisi olduğumuzu unutmayın, her zaman milletimizin hizmetindeyiz. CHP zihniyeti kazandı, 2009-2014 yıllarında bir çivi dahi çakmadan yata yata gittiklerini gördük. Bu dönemde aynısı olacak. Bunların anlayışı bu yan gelip yatmak. Dış İşleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu ve milletvekillerimizin selamları var. Rabbim yar ve yardımcımız olsun. Allaha emanet olun.” Dedi. 
Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.