Ak Parti dere temizliğini inceledi

Ak Parti dere temizliğini inceledi

DSİ 13. Bölge Müdürlüğü ekipleri ilçede taşkın yaşanan derelerde temizliğe başladı. Ak Parti Korkuteli İlçe Başkanı Kemal Sancaktar ve yönetim kurulu üyeleri buralarda incelemelerde bulundu. 11.07.2019 12:57

Geçtiğimiz aylarda ilçede yaşanan şiddetli sağanak yağışlar sonucu ilçede birçok derede taşkın meydana gelmiş dere kenarlarındaki evleri su basmıştı. İki gün önce DSİ 13. Bölge Müdürlüğü ekipleri taşkın meydana gelen derelerde temizliğe başladı. Alaaddin Mahallesinden temizlik işine başlayan ekipler Uzunoluk Mahallesinde çalışmalarına devam ediyorlar. Dün öğleden sonra Ak Parti Korkuteli İlçe Başkanı Kemal Sancaktar ve yönetim kurulu üyeleri Uzunoluk Mahallesinde devam eden çalışmaları incelediler.

“ Kalıcı çözümler için çalışıyoruz”

Ak Parti Korkuteli İlçe Başkanı Kemal Sancaktar; “ İlçemizde bu yıl, uzun yıllardır yaşanmayan sel ve taşkın felaketi yaşandı. Taşkın ve sel olan dereler ile ilgili daha önce DSİ Bölge Müdürü Hayrullah Coşkun ile görüşmüştük. İki gün önce temizlik çalışmaları başladı. Alaaddin Mahallesinde çalışmalar bitti. Uzunoluk Mahallesinde devam ediyor. Bu süreçte vatandaşlarımız da duyarlı olurlar ise bize yardımcı olurlar. Dileriz bir daha böyle bir şey yaşanmaz. Kalıcı çözümler için belediyemiz ile birlikte çalışıyoruz.” dedi.

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.