AKP Asfalt Çalışmalarını İnceledi

AKP Asfalt Çalışmalarını İnceledi

Adalet ve Kalkınma Partisi Korkuteli İlçe Teşkilatı Başkanı İlhami Yıldıran ve yönetimi Küçükköy Mahallesi yaylası ve Kırkpınar Yolu çalışmalarını inceledi13.10.2016 11:10

Geçtiğimiz günlerde Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri, Korkuteli’ne bağlı Kırkpınar Mahallesi ve Küçükköy yayla yolunda asfalt hazırlığı yapmıştı. Mahalle sakinlerinin isteği ile bakım ve onarımı yapılan 12 kilometrelik yolda, ekipler yolu filler malzemesi ile sıkıştırarak asfalta hazırlamaya başlamıştı. Geçtiğimiz gün ise Ak Parti Korkuteli İlçe Başkanı İlhami Yıldıran, Antalya Büyükşehir Belediyesi Korkuteli Koordinasyon Merkezi Başkanı Mahmut Bilgiç, Kırkpınar Mahalle Koordinatörü Mustafa Develi, Kırkpınar Mahalle Muhtarı Bahattin Küçükköse ile birlikte asfalt yapım çalışmalarını inceledi.

 

Çalışmalar Yerinde İncelendi

Adalet ve Kalkınma Partisi Korkuteli İlçe Başkanı İlhami Yıldıran; “Büyükşehir

Belediyemiz tarafından yapımı devam eden. Kırkpınar, Küçükköy yaylası yolu stabilize çalışmalarını Büyükşehir Koordinatörümüz Mahmut Bilgiç, İlçe Teşkilatımız, Kırkpınar Mahalle Koordinatörümüz Mustafa Develi, Kırkpınar Mahalle Muhtarımız Bahattin Küçükköse, Kırkpınar Mahalle Başkanımız Şükrü Tunçbilek ile beraber çalışmaları yerinde inceledik” şeklinde konuştu.

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.