Alaedin Ortaokulu öğrencileri camileri ziyaret etti

Alaedin Ortaokulu öğrencileri camileri ziyaret etti

Camiler ve Din Görevlileri Haftası etkinlikleri kapsamında ilçemiz Alaeddin Ortaokulu öğrencileri, Alaeddin Mahallesinde bulunan camileri ve din görevlilerini ziyaret ettiler.09.10.2019 08:47

Camiler ve Din Görevleri Haftası etkinlikleri kapsamında ilçemizde çeşitli kurumlar tarafından da etkinlikler yapıldı. İlçemizde bazı okullar ilçe müftülüğünü, camileri ve din görevlilerini ziyaret ettiler. Bu okullardan biri de Alaeddin Ortaokulu öğrencileri oldu.  Alaeddin Ortaokulu öğrencileri Alaeddin Mahallesinde bulunan Camiler ve Din Görevlilerini ziyaret ederek günün anısına hediyeler takdim ettiler.

 

Ortak noktamız insanlığa hizmet etmek

 Okul Müdürü Hasan Karatopak, “Belediyeler yol yapar, park yapar, bahçeleri yapar, ama gönül yapma işinin manevi tarafının da mimarı din görevlileri arkadaşlarımızdır. İnsanların gönlünü almak, hoş tutmak ayrı bir nezaket ister ki camilerimiz, okullarımızı insanlarla, çocuklarla doldurabilmeliyiz. Ortak noktamız insanlığa hizmet etmek bu açıdan imam kardeşlerimizin yanında olmak istedik. Öğretmenimiz ve öğrencilerimiz ile ziyaret ederek gönüllerini aldık.” dedi .

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.