Alınan kararları bizlerin sorgulaması yanlıştır

Alınan kararları bizlerin sorgulaması yanlıştır

İyi Parti Korkuteli İlçe Başkanı Cemal Tınkaz, Muratpaşa ve Kepez ilçe başkanlarının görevden alınması ile ilgili olarak açıklama yaptı. Tınkaz, “İyi Parti olarak, genel başkanımız ve il başkanımız nezdinde alınan kararları bizlerin sorgulaması son derece yanlıştır.” dedi.14.02.2020 07:52

İYİ Parti'de Muratpaşa ve Kepez ilçe başkanlarının görevden alınmasının ardından Antalya Milletvekili Tuba Vural Çokal çok sert açıklamalarda bulunarak partisinden istifa ettiğini duyurdu. Bütün bu gelişmelerin ardından İyi Parti Korkuteli İlçe Başkanı Cemal Tınkaz açıklama yaptı. Tınkaz açıklamasında; “Kepez ve Muratpaşa ilçe başkanlarının görevden alınmaları ile ilgili olarak il başkanlığı tarafından yapılan açıklamalar doğrultusunda bu ilçelerimizde üye kayıtları ve parti tüzüğünün gerekçelerini yerine getirilmediği hususunda bilgi almış durumdayız. İyi parti olarak genel başkanımız ve il başkanımız nezdinde alınan kararları bizlerin sorgulaması son derece yanlıştır.” dedi.

 

GÖREVLERİNDE BAŞARILAR DİLİYORUM

Tınkaz, “Her ne şartlarda olursa olsun ilçe başkanları olarak verilen görev ve yetkileri tam olarak yerine getirmek bizlerin en asli vazifeleridir. Yapmış olduğu katkılar ve hizmetler için Kepez İlçe Başkanımız Sayın Osman Bulut ve Muratpaşa İlçe Başkanımız Sayın Mustafa Gönenç’e çok teşekkür ederiz. Bu iki ismin Antalya siyasetinde son derece önemli isimler olduğunu bir kez daha belirtmek isterim. Kongre zamanına kadar atanan ilçe başkanları Kepez İlçe Başkanlığına atanan Sayın Şükriye Karaben ve Muratpaşa İlçe Başkanlığına atanan Semih Tayfur beye yeni görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi.  Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.