Arasta bugün görücüye çıkacak

Arasta bugün görücüye çıkacak

Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek, merakla beklenen Arasta Çarşısı Kentsel Dönüşüm Projesinin sunumunu bugün Gümüşhan Otelde gerçekleştirecek.10.02.2020 08:54

HALKIN BEĞENİSİNE SUNULACAK

Korkuteli'yi  geleceğe taşıyacak projeleri bir bir hayata geçirmeye hazırlanan Korkuteli Belediyesi bugün bir ilke daha imza atacak. Adeta ilçemizin kanayan yarası haline gelen, tüm siyasi parti adaylarının seçim kitapçığındaki vaatleri arasında yer alan Arasta'nın projesi nihayet şekillendi. Merakla beklenen Arasta Çarşısı Kentsel Dönüşüm Projesi bugün halka sunulacak.

 

SUNUMU İŞLEK YAPACAK

Herkes tarafından büyük merakla beklenen Arasta çarşısının birinci sunumu bugün saat:20.00'de Gümüşhan Otelde Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek tarafından yapılacak. Tüm mülk sahipleri ve kiracılar ile gerçekleşecek birinci toplantı sonrası Projenin ilçemize katacakları ile ilgili sunumu, neden sonuç ilişkileri ve görseller tüm Korkutelili vatandaşlar ile paylaşılacak. Bugün gerçekleşecek toplantıya talebin oldukça yoğun olması bekleniyor.  Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.