Asenaların yeni başkanı; Nuray Bakacak

Asenaların yeni başkanı; Nuray Bakacak

Milliyetçi Hareket Partisi Korkuteli Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Uçar geçtiğimiz günlerde kadın kolları başkanlığı görevinden istifa etmişti. Uçar’ın yerine yeni kadın kolları başkanı aynı zamanda meclis üyesi olan Nuray Bakacak oldu.22.05.2019 09:14

İLK TOPLANTI GEÇTİĞİMİZ GÜN YAPILDI

Geçtiğimiz günlerde Milliyetçi Hareket Partisi Korkuteli Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Uçar başkanlık görevinden istifa etmişti. Uçar; siyaseti bırakmadığını siyasete il yönetiminde devam etmek için Korkuteli Kadın Kolları Başkanlığı görevinden istifa ettiğini belirtmişti. Seçim döneminde de oldukça başarılı çalışmaları olan Uçar’ın yerine aynı zamanda MHP Korkuteli Belediye Meclis Üyesi olan Nuray Bakacak atandı. Bakacak, geçtiğimiz gün MHP Korkuteli İlçe Başkanı Medine Yapılmışev ve kadın kolları yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ilk toplantısını gerçekleştirdi.


AÇIKLAMA İL BAŞKANI İLE YAPILACAK

MHP Korkuteli İlçe Başkanı Medine Yapılmışev, konu ile ilgili açıklamayı ilerleyen günlerde Kadın Kolları İl Başkanı Yıldız Aslıhan Dinçer ile yapacaklarını belirtti. İlk toplantı ile ilgili yeni Kadın Kolları Başkanı Nuray Bakacak şahsi sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Bakacak: “MHP kadın kolları yönetimi olarak toplantımızı yaptık hayırlara vesile olsun.” İfadelerini kullandı. Bakacak’ta tıpkı Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Tülay Yıldız gibi meclis üyeliği görevi de yapıyor. Önümüzdeki günlerde Milliyetçi Hareket Partisi Korkuteli İlçe Teşkilatından açıklama bekleniyor.

 

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.