Ateşlerin, Bilalleri kışla yolcusu

Ateşlerin, Bilalleri kışla yolcusu

İlçenin tanınmış ailelerinden Mehmet Ateş’in oğlu İYİ Parti Korkuteli Belediye Meclis Üyesi Ali Ateş’in kardeşi Bilal Ateş ve amcaları Kadir Ateş’in oğlu Bilal Ateş için geçtiğimiz hafta sonu asker eğlencesi düzenlendi. 16.07.2019 12:54

İlçede askere gitme yaşı gelen gençler için düzenlenen asker eğlencelerinin sayısı her geçen gün artıyor. Geçtiğimiz Cumartesi günü ilçenin tanınmış ailelerinden Ateş ailesinin oğulları için asker eğlencesi düzenlendi. Mehmet Ateş’in oğlu İYİ Parti Korkuteli Belediye Meclis Üyesi Ali Ateş’in kardeşi, Bilal Ateş ve amcaları Kadir Ateş’in oğlu Bilal Ateş için düzenlenen asker mevlit-i ve asker eğlencesine Antalya’dan ve ilçemizden çok sayıda davetli katıldı.

 

Tüm dostlara teşekkür ederiz

Asker eğlencesine; İlçenin tanınmış esnaflarından Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Korkuteli Meclis Üyesi Abdurrahman Caran, oğlu Hasan Caran, İyi Parti Korkuteli Meclis Üyesi Ayhan Tığrak, Korkuteli Manşet Gazetesi Sahibi Murat Kökçü’nün yanı sıra çok sayıda tanınmış sima katıldı. İYİ Parti Korkuteli Meclis Üyesi Ali Ateş; “ Kardeşim Bilal ve yeğenim Bilal için düzenlediğimiz asker eğlencesine bizi kırmayarak katılan tüm dostlara çok teşekkür ederiz. Rabbim sağ salim vatani görevlerini yerine getirmeyi nasip etsin” dedi.

 

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.