Avrupa Fatihleri Başkan’ı Ziyaret Etti

Avrupa Fatihleri Başkan’ı Ziyaret Etti

Antalya’da düzenlenen Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Avrupa Kupasında 1’inci olan Elif Tarayan ve 2’inci olan Sena Amine Nur Özgen Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek’i ziyaret etti. Sporcuları ve Antrenörlerini tebrik eden Başkan İşlek, spora önem verdiğini ve sporculara her zaman destek olacağını ifade etti.12.04.2019 08:53

04-07 Nisan 2019 tarihleri arasında Antalya ‘da gerçekleşen  4. Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Avrupa Kupası fatihleri Başkan İşlek’i ziyaret etti. Başkan’ı ziyaret 4. Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Avrupa Kupası fatihleri Elif Tarayan ve Sena Amine Nur Özgen’e Milli Takım Kickboks ve Korkuteli Belediyespor Kicbox Takım Antrenörü Şükrü Haksız  ve Yardımcı Antrenör Rabia Demir eşlik etti.

BİR ŞAMPİYON, BİR İKİNCİ

04-07 Nisan 2019 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşen  4. Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Avrupa Kupası Şampiyonasında 52 kiloda Elif Tarayan’ın 1’inci ve 60 kilo’da Sena Amine Nur Özgen’in 2’inci olduğunu ifade eden Antrenör Haksız; “ Avrupa Şampiyonu ve Avrupa ikincisi sporcularımızla birlikte Belediye Başkanımızı ziyaret ettik.” dedi.

BAŞKAN TEBRİK ETTİ

Avrupa Fatihi sporcuları ve Antrenörleri makamında kabul eden Başkan İşlek her iki sporcuyu ve Antrenörlerini elde edilen başarıdan dolayı tebrik ettiğini ifade etti. “Başarılarınızın devam etmesini ve diğer sporculara örnek olmanızı arzuluyorum” diyen Başkan, “ Spor’un ve sporcunun her zaman yanında olacağım. Gereken destek mutlaka yapılacaktır” şeklinde konuştu. Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.