Balkan Şampiyonasında derece Korkuteli’den geldi

Balkan Şampiyonasında derece Korkuteli’den geldi

4-7 Ekim Tarihleri arasında Bulgaristan’da düzenlenen Balkan Şampiyonası’nda ülkemizi temsil eden Cengiz Elbeye Güreş Eğitim Merkezi sporcuları; İsmail Küçüksolak ve Sezgin Koşar şampiyonada birinci ve ikinci olarak büyük bir gurur yaşattılar. 09.10.2019 08:55

Bulgaristan’da yapılan ve 4 Ekim’de başlayan Balkan Güreş Şampiyonası geçtiğimiz gün sona erdi. İlçemizde hem yağlı güreşte hem de minderde kazandığı birçok başarı ile adından söz ettiren Cengiz Elbeye Güreş Eğitim Merkezi sporcuları burada da derece yaparak, bizleri bir kez daha gururlandırdılar.

 

Topal: Çok mutluyuz

Ülkemizi, Antalya’yı ve ilçemizi temsil eden İsmail Küçüksolak ve Sezgin Koşar Balkan Şampiyonasında derece yaptılar. Serbest stil 44 kg da Sezgin Koşar birinci, serbest stil 80 kg ise İsmail Küçüksolak ikinci olarak Korkuteli’ye yine büyük bir gurur yaşattılar. Koşar ve Küçüksolak’ın antrenörlerinden Ali Topal, “ Minik erkekler ve yıldız erkeklerde Antalya’yı biz temsil ettik. Bizim dışımızda sporcu yoktu. Ülkemize, Antalya’mıza ve ilçemize bu gururu yaşattığımız için, İstiklal Marşımızı okuttuğumuz, bayrağımızı göndere çektirdiğimiz için çok mutluyuz.” dedi.

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.