Başkan İrban ezber bozdu

Başkan İrban ezber bozdu

Korkuteli Belediye Başkanı mimar Hasan Ali İrban seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği kahve toplantılarına Kızılcadağ ve Manay Mahallelerinde devam etti. Çarşamba akşamı ilk olarak Kızılcadağ Mahallesine giden başkan İrban, daha sonra Manaylı vatandaşlarla bir araya geldi. 09.02.2019 12:02

Belediye başkanlığı döneminde yaptığı hizmetlerin kendisine ve ekibine referans olacağını belirten başkan İrban: “İlçe merkezi ve diğer mahallelerimizde yapılan hizmetler ortadadır. Saatlerce şunu yaptık, bunu yaptık diye uzun uzun anlatmayacağım. Sizler elinizi vicdanınıza koyun. Korkuteli’ni ve diğer mahallelerimizi en iyi kim yönetir, en iyi hizmeti kim verir diye düşünün ve oyunuzu buna göre verin. Ben her gittiğim yerde her zaman şunu söylüyorum. Diğer aday arkadaşlara da başarılar dilerim. Herkes iyidir hoştur, Korkuteli’ni yönetmek istediğini söylüyor. Bizde 25 yıllık tecrübemizle en iyi hizmeti biz veririz diyorum. Karar vatandaşındır. Kimse vatandaşın oyuna ipotek koyamaz. Önemli olan siyaset üstü hizmet yapmak, gönül almaktır. Böyle olunca zaten destek kendiliğinden gelir. Biz 8 aylık dönemde kendimizde çalıştık, ekibimizi de çalıştırdık. Kimse bankamatik memurluğu yapmadı.” dedi. Manay mahallesinde kahve toplantılarına katılan vatandaşlar, “ Biz Hasan Ali Başkan’a inanıyoruz. Ondan önce hizmet görmedik. Şuan mahallemizde bir yandan kar yağıyor, biryandan da kilitli parke taşı yapılıyor. Bu mevsimde bırakın hizmeti biz siyasetçi bile görmezdik. Hasan Ali Başkan geldi ve yaptıklarıyla ezber bozdu.” dedi.

“Tabir yerindeyse ekmeğini taştan çıkarıyor ve hizmeti getiriyor

Manay Muhtarı Şaban Kaya:  “Başkanımızın il genel meclis üyeliği yaptığı dönemden bu yana yıllardır bu hizmetlerin içinde. Sadece bizim köyümüzde değil tüm köylerde hizmet yapıyor. Belediyenin parası yok hizmet yapamıyoruz diye dert yanmıyor. Tabir yerindeyse ekmeğini taştan çıkarıyor ve hizmeti getiriyor. Hizmet yapan dürüst bir başkan olduğu için hepimiz kendisini çok seviyoruz” dedi. Manay Mahallesindeki kahve toplantısına katılan vatandaşlar, “ Kimse merak etmesin herkes her şeyi görüyor. Kimin ne yaptığını herkes biliyor. Göreve geldikten sonra birçok köye ve Korkuteli’nin içine hizmet götüren Hasan Ali İrban hakkaniyetli bir şekilde hizmet götürüyor. Asla oy’a göre hizmet götürmüyor. Kendisine teşekkür eder, yeniden başkan olmasını isteriz” şeklinde konuştular.  Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.