Başkan İşlek, muhtarların gününü kutladı

Başkan İşlek, muhtarların gününü kutladı

Geçtiğimiz Cumartesi günü Muhtarlar günü münasebeti ile Anıt Meydanda kutlama programı yapıldı. Programın ardından 19 Ekim Muhtarlar Günü etkinlikleri kapsamında Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek, muhtarları ile Nur Pastanesinde bir araya geldi. Muhtarlara kısa bir konuşma yapan Başkan İşlek, muhtarların atanmışlardan ziyade seçilmiş olmalarının öneminden bahsetti. 21.10.2019 08:50

Geçtiğimiz Cumartesi günü Muhtarlar günü münasebeti  ile Anıt Meydanda kutlama programı yapıldı. Programın ardından 19 Ekim Muhtarlar Günü etkinlikleri kapsamında Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek, muhtarları ile Nur Pastanesinde bir araya geldi. Muhtarlara kısa bir konuşma yapan Başkan İşlek, muhtarların atanmışlardan ziyade seçilmiş olmalarının öneminden bahsetti.

 

Siyaseti geride bıraktık

İşlek, " 31 Mart seçimlerinde de söylediğim gibi siyaseti geride bıraktık. Çalışmalarınız bize çok katkı veriyor. Muhtarlarımızın belediyemize bildirdiği sorunlar bizlerin eli, gözü ve kulağı oluyor. 58 mahalle de 58 mahalle muhtarımız ile çok güzel bir iletişimimiz var. Merak etmeyin o kadar güzel çalışıyoruz ki, çok güzel hizmetler yapacağız. Gelecek dönemde hepiniz  tekrar seçileceksiniz. Hepinizin  Muhtarlar gününüzü kutluyorum. " dedi.

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.