Başkan Vekili Caran’dan bilgilendirme

Başkan Vekili Caran’dan bilgilendirme

Geçtiğimiz hafta boyunca Korkuteli Belediye Başkan Vekilliği görevi yapan MHP Antalya Büyükşehir ve Korkuteli Belediye Meclis Üyesi Abdurrahman Caran şahsi sosyal medya hesabından bilgilendirme mesajı yayınladı. 16.09.2019 09:05

Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek izinli olduğu için, geçtiğimiz hafta boyunca Korkuteli Belediye Başkan Vekilliğini MHP Antalya Büyükşehir ve Korkuteli Belediye Meclis Üyesi Abdurahman Caran yürütmüştü.  Başkan Vekili Caran, Korkuteli Belediyesi'nin bir haftalık çalışmaları ile ilgili şahsi sosyal medya hesabında bilgilendirme mesajı paylaştı.

Çalışmalarımızı hayırlısı ile bitirdik

Caran paylaşımında; "Bu haftaki programımızda olan Bahçeyaka Mahallesi ve Aşağıkaraman Mahallelerinde çalışmalarımızı hayırlısı ile bitirdik. Ayrıca sel gelen Kozağacı ve Osmankalfalar Mahallerindeki bakımları tamamladık. Altı beldemizdeki okul, camii ve yolları temizledik, merkez mahallerimizdeki bozuk yollar tamir edildi. Bu görevleri yapmamızda emek veren Park Bahçeler Müdürümüz Oğuz bey ve ekibine Fen İşleri Müdürü Ahmet Yavaşlar ve ekibine ve tüm belediye çalışanlarına Korkuteli halkı adına teşekkür ederim. Az Laf Çok İş hayırlı hafta sonları dostlarım. Bu görevi bize emanet eden Ömer İşlek Başkanıma teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.