Başkan Yapılmışev’den 29 Ekim Mesajı

Başkan Yapılmışev’den 29 Ekim Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Korkuteli İlçe Başkanı Av. Medine Yapılmışev, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 97’inci yıldönümü münasebetiyle mesaj yayınladı.29.10.2020 11:40

Başkan Yapılmışev mesajında; “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 97. yıldönümü vesilesiyle; aradan geçen 97 yıla baktığımızda, her alanda bağımsızlığı ilke edinmiş Cumhuriyetimizin; demokrasi, insan hakları, bilim, eğitim, sağlık ve ulaştırma başta olmak üzere tüm alanlarda önemli mesafeler kat ettiğini görürüz.  Bugün Türkiye Cumhuriyeti, her alanda dev atılımlar içerisinde olan, bölgesindeki tüm olumsuz gelişmelere karşın siyasi ve ekonomik açıdan yakalanan istikrarla, birlik ve bütünlük içerisinde geleceğe güvenle ilerliyor.

 

MİNNET VE ŞÜKRANLA ANIYORUM

Önümüzde uzun ve aydınlık bir yol var. Vatan ve millet sevgisi bilinciyle, dünyadaki yerimizi sağlamlaştırarak, Gazi’nin gösterdiği hedefe ulaşma kararlılığındayız. Bu büyük gün vesilesi ile başta Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi hürmet, minnet ve şükranla anıyorum.  Bu duygu ve düşüncelerle, büyük Türk milletinin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum. Vatan uğruna gözlerini kırpmadan kendilerini feda eden aziz şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum. Hepsinin ruhları şad, mekânları cennet olsun.” İfadelerini kullandı.  Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.