Bayramda ulaşım ücretsiz

Bayramda ulaşım ücretsiz

Geçen Ramazan Bayramında Korkuteli’ de şehir içi ulaşım ücretsizdi. Dün basın açıklaması yapan Korkuteli Belediye Başkan Vekili İsmet Senekçi, “Kurban Bayramında da ulaşım ücretsiz olacak” dedi.09.08.2019 11:32

58 MAHALLEDE ULAŞIM ÜCRETSİZ

Ülkemizde birçok şehirde Kurban Bayramı dolayısı ile ulaşım ücretsiz gerçekleştiriliyor. Geçen Ramazan Bayramında ilçemizde de şehir içi ulaşım ücretsizdi. Dün basın açıklaması yapan Korkuteli Belediye Başkan Vekili İsmet Senekçi Kurban Bayramında da Korkuteli’ de şehir içi ulaşımın ücretsiz olduğunu söyledi. Korkuteli Otogarı Esnafı Ulaşım Komisyonu Başkanı Ali Şeker ile açıklama yapan Belediye Başkan Vekili İsmet Senekçi; “ Geçen Ramazan Bayramında ilçemizde 58 mahallede şehir içi ulaşım ücretsiz gerçekleştirilmişti.” dedi.

 

GİDERLERİ BELEDİYE KARŞILIYOR

Senekçi; “ Kurban Bayramında da Belediye Başkanımız Ömer İşlek’in destekleri ile ulaşım ücretsiz olacak. Belediyemiz bayramda ulaşım esnafına destekte bulunuyor. Ulaşım Esnafının bayramdaki giderleri belediyemiz tarafından karşılanıyor. Yine Kurban Bayramında da aynısı olacak. Esnafın giderleri belediyemiz tarafından desteklenecek. 58 mahallemizde bayramda ulaşım ücretsiz olacak. Şimdiden tüm İslam Aleminin ve Korkutelili hemşerimizin Kurban Bayramını kutlar, sağlıklı, huzurlu, mutlu bayramlar dilerim” diye konuştu Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.