'Biz projeye onay vermedik'

'Biz projeye onay vermedik'

CHP Belediye Meclisi Grup Sözcüsü Av. Ayşegül Pınar, Kanal Korkuteli projesine onay vermediklerini sadece Korkuteli Çayının, Belediyeye devir olması için onay verdiklerini kaydetti. 05.12.2019 08:16

Korkuteli Belediye Meclisinin Aralık ayı toplantısında gündeme gelen 9'uncu maddesine İYİ Parti ret oyu vermesine rağmen, CHP Grubu onay vermişti. Bu durum CHP ve İYİ Parti arasında çatlak var, Belediye Meclisinde AK Parti, CHP ve MHP ittifakı kuruluyor iddialarına neden oldu. Korkuteli Manşet Gazetesi olarak CHP Korkuteli Belediye Meclisi Grup Sözcüsü Av. Ayşegül Pınar'a bu iddiaları sorduk.

"BU ANLAMA GELMEZ"

Cumhuriyet Halk Parti Belediye Meclisi Grup Sözcüsü Av. Ayşegül Pınar, sorularımıza samimi cevaplar verdi. Belediye Meclisinin Aralık ayı toplantısındaki 9'uncu gündem maddesinin Kanal Korkuteli projesine onay vermek anlamına gelmediğini ifade eden Av. Pınar, "Biz Korkuteli çayının DSİ'den Korkuteli Belediyesine devir olmasına onay verdik. Kanal Korkuteli projesi henüz gündeme gelmedi" diye konuştu.

"MECLİSTE GÖRÜŞÜLÜR

Kanal Korkuteli projesi için henüz bir şey olmadığını ifade eden Av. Ayşegül Pınar, "Korkuteli çayının Belediyeye devir olması için yapılacak işlemler için Başkan Ömer İşlek'e yetki verilmesine onay verdik. Kanal Korkuteli için yeniden mecliste görüşülüp karar verilir ancak bunun için daha erken" şeklinde konuştu.  Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.