Bölge Trafik 6 ekiple bayrama hazır

Bölge Trafik 6 ekiple bayrama hazır

Korkuteli Bölge Trafik Denetleme ve İstasyon Amirliği 9-14 Ağustos Kurban Bayramı boyunca mesaili çalışacak. Tedbiriler dün itibari başladı. İlçede 10 km ara ile denetim yapılacak.10.08.2019 15:10

Korkuteli Bölge Trafik Denetleme İstasyonu Amirliği huzurlu ve güvenli bayram için ek tedbirler aldı. Kurban Bayramı dolayısıyla ilçede güvenlik tedbirlerinin en üst düzeye çıkarıldığı, bayram tatili boyunca 6 ekibin görev yapacağı açıklandı.

 

Önlemler arttırıldı

Vatandaşlar bayram hazırlıklarını sürdürürken ilçemiz emniyet güçleri ve Bölge Trafik Denetleme ve İstasyon Amirliği ekipleri de güvenlik önlemlerini arttırdılar. Bölge Trafik denetleme ve İstasyon Amirliği ekipleri bayram önlemlerine dün sabahtan itibaren başladılar. Bu önlemler ve denetlemeler bayram boyunca sürecek.  İlçede her on kilometre bir denetleme yapacaklarını belirten ekipler, bu yıl üç değil altı ekiple denetleme yapacaklar. Ekipler genel olarak, hız ve emniyet kemeri denetlemeleri yapacaklarını ifade ettiler. Ancak bunun yanı sıra, direksiyon başında telefonla konuşma, evrak, ihbar denetimleri de yapılacak.

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.