Caran’dan MHP’ye hayırlı olsun ziyareti

Caran’dan MHP’ye hayırlı olsun ziyareti

Korkuteli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığına adaylığını açıklayan Korkuteli’nin tanınmış genç esnaflarından Hasan Can Caran, MHP Korkuteli İlçe Teşkilatına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.28.10.2020 09:03

Geçtiğimiz ay yapılan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Korkuteli Olağan İlçe Kongresi’nde yeniden İlçe Başkanı seçilen Medine Yapılmışev ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Yapılmışev’i önceki gün Antalya Büyükşehir ve Korkuteli Belediye Meclis Üyesi Abdurrahman Caran ile önümüzdeki aylarda yapılacak olan Korkuteli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığına adaylığını açıklayan ilçemizin genç esnaflarından Hasan Can Caran ziyaret etti.

 

İSTİŞARELERDE BULUNULDU

Ziyarette ilçe gündemi ile ilgili istişarelerde bulunuldu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP Korkuteli İlçe Başkanı Medine Yapılmışev; “Esnaf Kefalet Odası Başkan adayı, Büyükşehir Meclis Üyemiz Abdurrahman Caran'ın evladı Hasan Can Caran ilçe kongremiz sonrası, teşkilatımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız ile karşılıklı istişarede bulunan Hasan kardeşimize nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.” Dedi. Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.