Çetin ailesinin aslanları erkekliğe adım attılar

Çetin ailesinin aslanları erkekliğe adım attılar

İlçenin tanınmış esnaflarından İYİ Parti Korkuteli Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Sanayi Kooperatifi Başkan Yardımcısı Sadi Çetin ve Süleyman Çetin oğulları Ali Kağan ve Ali Çağan için geçtiğimiz hafta sonu sünnet düğünü yaptılar. 10.09.2019 08:49

İYİ Parti Korkuteli Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Sanayi Kooperatifi Başkan Yardımcısı  Sadi Çetin’in oğlu Ali Kağan ve ağabeyi Süleyman Çetin’in oğlu Ali Çağan geçtiğimiz Pazar günü yapılan görkemli bir sünnet düğünü ile erkekliğe ilk adımı attılar. Uzunoluk Mahallesinde evlerinin önünde yapılan geniş katılımlı sünnet düğününe ilçenin tanınmış esnafları muhtarlar, siyasiler ve Çetin ailesinin akrabaları katıldılar.

Herkese çok teşekkür ederiz

İkindi namazından sonra mevlit ile başlayan sünnet ardından verilen yemek ikramı ve sünnet konvoyu ile devam etti. Konvoyun ardından eğlence başladı. Sadi Çetin ve Süleyman Çetin; “ Oğullarımız Ali Kağan ve Ali Çağan erkekliğe ilk adımı attılar. Bu mutlu günümüzde yanımızda olan herkese çok teşekkür ederiz. Rabbim hepimizin evlatlarına sağlıklı, huzurlu bir ömür nasip etsin.” şeklinde konuştular.

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.