Cezaevi firarisi jandarmadan kaçamadı

Cezaevi firarisi jandarmadan kaçamadı

Korkuteli İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı Kızılcadağ Jandarma Karakol Komutanlığı ekipleri Kızılcadağ Mahallesi’nde yol kontrol devriyesinde cezaevi firaririsi bir şahsı yakaladı.27.05.2020 15:46

Uyuşturucu madde ticareti suçundan hükümlü bulunan F.E. isimli şahıs Kızılcadağ Jandarma Komutanlığı ekiplerinin dikkati sayesinde kıskıvrak yakalandı. Edinilen bilgiye göre; Ekipler dün saat:09,30 sıralarında Yol Emniyet ve Kontrol Devriyesi esnasında Denizli istikametinden gelen siyah renkli Volkswagen golf marka araç durdurdu. Araçta bulunan F. E isimli şahsın yapılan sorgusunda herhangi bir aranma kaydına rastlanılmadı.

 

UYUŞTURUCU MADDE TİCARETİNDEN HÜKÜMLÜ

Ancak şahsın, korku ve endişeli hareketlerinden ve çelişkili beyanlarından şüphelenen ekip, şahıs ile yapılan sözlü mülakatta Seydikemer ilçesi Eşenler Açık Ceza İnfaz Kurumunda "Uyuşturucu Madde Ticareti" suçundan hükümlü bulunduğu ve 4 yıl daha cezasının devam ettiği, cezaevinden 22.05.2020 günü saat: 07.00 sıralarında firar ettiğini tespit etti. Seydikemer Açık Ceza İnfaz Kurumu ile yapılan görüşmede; F. E isimli şahsın firar ettiğine dair henüz herhangi bir bilgilerinin olmadığı, bildirilmesi üzerine yapılan sayımlarında şahsın firar ettiği tespit edildi. Olay ile ilgili olarak Nöbetçi Cumhuriyet Savcısına bilgi verilerek şahıs gözaltına alındı. Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.