CHP’de kongre heyecanı

CHP’de kongre heyecanı

Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli Olağanüstü ilçe kongresi için nefesler tutuldu. Mevcut Başkan Şeyhali Kara ve önceki dönem ilçe sekreteri İsmail Karadeli’nin yarışacağı kongre bugün Korkuteli Belediye Düğün Salonu’nda saat:10.30’da başlayacak. 24.10.2020 14:20

KONGRE SEYİRCİSİZ YAPILACAK

Ağustos ayında görevden alınan ilçe yönetiminin ardından Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli İlçe Örgütü bugün olağanüstü kongresini gerçekleştirecek. Uzun yıllar sonra ilk defa 2 adaylı bir kongre gerçekleştirecek olan CHP’liler çalışmalarını tamamladı ve kongre saatini beklemeye başladılar. Korkuteli Belediye Düğün Salonunda gerçekleştirilecek kongre pandemi sebebiyle seyircisiz yapılacak. Kongre salonuna delege il ve ilçe yöneticileri, onur üyeleri ve görevliler dışında kimse alınmayacak.

 

KARA BEYAZ, KARADELİ KIRMIZI LİSTEDE

125 delegenin oy kullanma hakkına sahip olduğu kongrede mevcut başkan Şeyhali Kara ile önceki dönem İlçe Sekreteri İsmail Karadeli yarışacak. Sonucu merakla beklenen kongrede İsmail Karadeli kırmızı, Şeyhali Kara ise beyaz listede delegeden oy bekleyecek. Her iki adayda kongre öncesinde yaptıkları açıklamalarda; birbirlerine başarı dileklerinde bulunarak, seçimi kazananın CHP olacağını kaydettiler.

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.