CHP’de kongre mesaisi başladı

CHP’de kongre mesaisi başladı

Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli İlçe Başkanı Yıldıray Çıldır, dün İl Başkanı Ahmet Kumbul tarafından düzenlenen ilçe başkanları toplantısına katıldı. Çıldır, ana gündem maddesinin kongre ve delege seçimleri olduğunu belirtti.09.10.2019 08:56

KUMBUL TEKRAR ADAY

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul dün ilçe başkanları ile sabahın erken saatlerinden itibaren yoğun bir mesai yaptı. Kumbul ve ilçe başkanları ilk olarak sabah bir otelde basın mensuplarının karşısına geçtiler. İl Başkanı Kumbul, burada il başkanlığına tekrar aday olduğunu da açıkladı. Toplantının ardından Kumbul ve ilçe başkanları büyükşehir meclisi öncesi grup toplantısına katıldılar ve ardından büyükşehir meclisini takip ettiler.

 

19 İLÇE BAŞKANI KATILDI

Daha sonra İl Başkanı ve Kumbul ilçe başkanları ile basına kapalı toplantı gerçekleştirdiler. Toplantıya katılan Korkuteli İlçe Başkanı Yıldıray Çıldır konu ile ilgili, “ Sabah saat 10.00'da İl Başkanımız ve 19 ilçe başkanı ile birlikte kahvaltıda buluştuk. İl başkanımız burada bir basın mensubunun sorusu üzerine tekrar aday olduğunu deklare etti. Özel bir adaylık açıklaması olmadı. Daha sonra öğlen saatlerinde büyükşehir meclisi öncesi partimizin grup toplantısına katıldık ve büyükşehir belediye meclisini takip ettik.” dedi.

 

ÖNCELİĞİMİZ DELEGE SEÇİMLERİ

 Çıldır, “Meclis sonrasında da il başkanımız ve ilçe başkanları olarak basına kapalı toplantıya geçtik. Toplantımızın konusu kongre süreci ve işleyişi oldu. Resmi prosedür nasıl işleyecek. İlçeler ile ilgili net tarih söz konusu değil.  Zaten ilçe kongrelerinin tarihleri yönetim kurulu toplantılarında alınır. Önceliğimiz delege seçimleri olacak. Önce delege seçimleri yapılacak, daha sonra ilçe kongreleri yapılacak.” diye konuştu.  Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.