CHP’DEN SİTEMKAR PAYLAŞIM

CHP’DEN SİTEMKAR PAYLAŞIM

Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli İlçe Örgütü, geçtiğimiz günlerde İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit, Ak Parti İlçe Başkanı Kemal Sancaktar, MHP Korkuteli İlçe Başkanı Medine Yapılmışev ile İlçe Müftüsü Selim Yazıcı’nın Sülekler Mahallesi’nde evi yanan Havva Hanım Gün’e ziyarette bulunmalarına sitemkar bir paylaşımda bulunarak teşekkür etti.25.12.2020 12:03

CHP Korkuteli İlçe Örgütü sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda; “Geçtiğimiz Ağustos ayında evi yanarak kullanılamaz hale gelen Havva Hanım Gün’e Korkuteli Kaymakamlığı ve İlçe Müftülüğü tarafından yapılan nakdi yardımlar nedeniyle teşekkür ederiz.

Yangından hemen sonra bu üzücü haberi aldığımızda İl Başkanımız

Nusret Bayar ve Milletvekilimiz Cavit Arı ile birlikte yangında evi kullanılamaz hale gelen Havva Hanım Gün’ü ziyaret ettik. Evinin yeniden yapılması için elimizden gelen bütün desteği vereceğimizin sözünü vermiştik, ilçe belediyelerimizin yardımları ve Büyükşehir Belediyemizin koordinatörlüğünde yangında mağdur olan Havva Hanım Gün’e temelden itibaren iki kat olan inşaatın tüm demir ihtiyacını Döşemealtı Belediyemiz, Beton ihtiyacını Büyükşehir Belediyemiz olmak üzere tüm kaba inşaatını tamamlamıştık. 
Önceki gün Korkuteli Kaymakamı ve siyasi parti ilçe başkanları tarafından Havva Hanım Gün’e yapılan ziyareti basından okuduğumuzda memnun olduk. Havva Hanım Gün’ün evinin bir an evvel tamamlanması için verilen desteklerin devam etmesini temenni eder, yapılan nakdi yardımlar nedeniyle Korkuteli Kaymakamlığı ve İlçe Müftülüğüne teşekkür ederiz.” İfadeleri kullanıldı. 
Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.