CHP’li gençler 2 bin bayrak dağıttı

CHP’li gençler 2 bin bayrak dağıttı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Korkuteli Gençlik Kolları üyeleri Cumhuriyet'in 97. yıl dönümü anısına 2 bin Türk bayrağı dağıttı. Vatandaşlar bayrak dağıtımı için gençlere teşekkür etti. 29.10.2020 11:35

CHP Gençlik Kolları Başkanı Kadir Erten ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı etkinlikte, Cumhuriyet'in 97. yıl dönümü anısına ilçede Türk bayrağı dağıtımı yapıldı. CHP'li gençler, kentin belirli noktalarında yaptıkları etkinlik kapsamında vatandaşlara bayrak verdi. CHP Gençlik Kolları Başkanı Kadir Erten, vatandaşların 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını da kutladı.

CUMHURİYET BAYRAMIMIZI KUTLUYORUM

CHP Korkuteli Gençlik Kolları Başkanı Kadir Erten, “Cumhuriyet, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün arkasından gözünü bile kırpmadan ölüme giden on binlerce şehidin kanıyla kuruldu.29 Ekim, başta Atatürk olmak üzere, gazi ve şehitlerimizin aziz hatıraları önünde saygı sevgi ve minnetle eğildiğimiz, emanetlerine her zaman sahip çıktığımızın, çıkacağımızın sözünü verdiğimiz bir gündür. Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve minnetle anıyor, Cumhuriyet Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.   Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.