CHP maske ve siperlik dağıttı

CHP maske ve siperlik dağıttı

Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli İlçe Örgütü, Ramazan bayramı öncesi yoğunluk yaşanan berber, kuaför ve gıda sektöründe hizmet veren esnaflara maske, siperlik ve dezenfektan dağıttı. 27.05.2020 15:58

Koronavirüs salgını sürecinde ilçe esnafına destek olan Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli İlçe Örgütü, Ramazan Bayramı öncesinde yoğunluk yaşanan berber, kuaför ve gıda sektöründe hizmet veren esnafları yeniden maske, siperlik ve dezenfektan dağıtımı gerçekleştirdi. CHP İlçe Başkanı Yıldıray Çıldır, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Osman Manis ve ilçe yöneticilerinin katıldığı dağıtım vatandaştan tam not aldı.

ELİMİZDEN GELEN DESTEĞİ VERECEĞİZ

Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli İlçe Başkanı Yıldıray Çıldır yapmış olduğu açıklamada, “Ramazan bayramı öncesinde yoğunluk yaşanan Berber, Kuaför, Manav, Fırın, Restoran, Pastane, Kasap, Market, Tavukçu gibi halkımızın çok girdiği Esnafımıza, Siper maske, Bez Maske ve Dezenfektan dağıtımını gerçekleştirdik. CHP Korkuteli İlçe Örgütü olarak esnaflarımıza elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz” diye konuştu. Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.