Çimen, Jandarmanın 180. yılını kutladı

Çimen, Jandarmanın 180. yılını kutladı

Saadet Partisi Korkuteli İlçe Başkanı Ziya Çimen Jandarma Genel Komutanlığı’nın 180. Kuruluş Yıl Dönümünü kutladı.18.06.2019 11:45

Çimen; “Ülkemizin en köklü kurumlarından biri olan Jandarma Teşkilatımız, kuruluşundan bugüne milletimizin can ve mal güvenliği başta olmak üzere, asayişin ve huzurun sağlanması için 180 yıldır görev ve sorumluluklarını, zaman mefhumu gözetmeksizin, cansiperane bir şekilde yerine getirmektedir.  En yetkin ve deneyimli kurumlarımız arasında müstesna bir yere sahip olan Jandarma Genel Komutanlığı, emniyet güçlerimizin ayrılmaz bir parçası olarak, yurdun dört bir yanında güvenlik, huzur ve asayiş ile kamu düzeninin korunması konusunda daima üstün bir gayret göstermiştir.” dedi.

 

MİLLETİMİZİN GÖNLÜNDE EBEDİYEN YAŞAYACAK

Çimen; “  Zor ve onurlu görevlerini, şanlı geçmişinde olduğu gibi layıkıyla yerine getirmeye devam etmesiyle milletimizin takdirini kazanmıştır. Mukaddes vatan görevini büyük bir vatan sevgisiyle, canı pahasına, cesaretle yaparken şehit olan kahraman askerlerimiz ve gazilerimiz birer fedakârlık ve feragat timsali olarak milletimizin gönlünde ebediyen yaşayacaktır.  Jandarma Teşkilatımızın 180. kuruluş yıl dönümünde, aziz şehitlerimizi rahmet ve saygıyla, gazilerimizi minnetle anıyor, görevleri başında olan her kademedeki Jandarma Teşkilatı mensuplarına sağlık, huzur ve üstün başarılar diliyorum. Şahsım ve Teşkilatım adına 180. Kuruluş yıl dönümü kutlarım.” dedi.

 

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.