Çimşit muhtarların gününü kutladı

Çimşit muhtarların gününü kutladı

Korkuteli Kaymakamı Ömer Çimşit, 19 Ekim Muhtarlar Günü’nde Anıt Meydandan yapılan kutlama programının ardından Nur Pastanesi'nde muhtarlar ile bir araya gelerek, muhtarların günlerini kutladı. 21.10.2019 08:46

Geçtiğimiz Cumartesi günü Muhtarlar günü münasebeti  ile Anıt Meydanda kutlama programı yapıldı. Programın ardından 19 Ekim Muhtarlar Günü etkinlikleri kapsamında Korkuteli Kaymakamı Ömer Çimşit,  Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek, Muhtarlar Derneği Başkanı Osman Küçükkarasucu, Emniyet Müdürü Caner Çiçek, Jandarma Komutanı Teğmen Ali Yıldız ve  muhtarlar  Nur Pastanesinde bir araya geldi.

 

SÜREKLİ İRTİBAT HALİNDEYİZ

Çimşit, "58 Mahalle muhtarımız ile sürekli irtibat halindeyiz. 31 Mart seçimlerinden önce görev yapan arkadaşlarla, seçimden sonra görevine devam eden, yeniden seçilen muhtarlarımız ile çok güzel bir diyalogumuz var. Zaten muhtarlarımız ile aylık olarak toplanıp mahallelerinde yaşanan sorunları, sıkıntıları ve isteklerini bize bildiriyorlar. Her salı yapılan toplantılar ile de mahallede ki  muhtarlarımızla istişare halindeyiz. Vefat eden muhtarlarımıza Allahtan rahmet diliyorum. hepinizin gününü en içten dileklerimle kutluyorum." dedi.

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.