Çözüm Ekibi Osmankalfalar’da

Çözüm Ekibi Osmankalfalar’da

Korkuteli Belediyesi toplam çözüm ekibi dün Osmankalfalar Mahallesinde çalışmalara başladı. Osmankalfalar Mahalle Muhtarı Murat Duran çalışmalar ile ilgili bilgi verdi ve Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek’e teşekkür etti.11.06.2019 11:55

Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek tarafından, Korkuteli Belediyesi Fen İşleri, Park ve Bahçeler Müdürlüğünde görevli personel ile oluşturulan Toplam Çözüm Ekibi dün itibari ile çalışmalarına başladı. 58 mahallede çalışma ve hizmet edecek olan toplam çözüm ekibi için geçtiğimiz aylarda muhtarlar tarafından çalışma programını belirlemek için kura çekilmişti. Ve ilk sırayı Osmankalfalar Mahallesi almıştı. Ekip dün de Osmankalfalar Mahallesinde çalışmalara başladı.

TEMİZLİK VE BOYAMA ÇALIŞMALARI YAPILDI

Çalışmalar ile ilgili mahalle muhtarı Murat Duran bilgi verdi. Duran: “ Korkuteli Belediyesi ayın 10’u itibariyle Sayın Belediye Başkanımız Ömer İşlek personeliyle ekipmanı ile beraber çalışmaya başlamıştır. Mahallemizde ilk gün temizlik ve boyama çalışmaları yapıldı. Daha sonra yayla yolumuz yapılacak. Piknik alanımız yapılacak. Ancak mahallemizde yağış ve dolu oldu. Devam ederse çalışmalar aksayabilir. Şimdiden Belediye Başkanımıza ve ekibine teşekkür ederim.” dedi.

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.