Cumhur İttifakı Hayvan Pazarında

Cumhur İttifakı Hayvan Pazarında

Dün sabah Korkuteli Belediye Başkan Vekili İsmet Senekçi, Ak Parti Korkuteli İlçe Başkanı Kemal Sancaktar ve MHP İlçe Başkan Vekili Hikmet Belik Korkuteli Hayvan Pazarını ziyaret ettiler.08.08.2019 13:11

Kurban Bayramına çok az bir zaman kala vatandaşlar uygun fiyata kurbanlık arayışlarını sürdürüyorlar. Korkuteli Hayvan Pazarı da dün oldukça kalabalıktı. Dün sabah saatlerinde; Korkuteli Belediye Başkan Vekili İsmet Senekçi, Ak Parti Korkuteli İlçe Başkanı Kemal Sancaktar, MHP Korkuteli İlçe Başkan Vekili Hikmet Belik ve meclis üyeleri Kurban Bayram öncesi Korkuteli Hayvan Pazarını ziyaret ettiler.

Bölgenin en kapsamlı hayvan pazarı olacak

Bayram öncesi Hayvan Pazarında üretici ve alıcı ile konuştular. Vatandaşlar artık düzenli bir hayvan pazarı istediklerini rezil olduklarını ifade ettiler. Belediye Başkan Vekili İsmet Senekçi; “ Korkuteli Belediye Başkanımız şuan Ankara’da başta Hayvan Pazarı olmak üzere ilçemiz ile ilgili birçok konuyu görüşmek için gitti. Hayvan Pazarı içinde Tarım Bakanlığında bir görüşmesi olacak. Zaten mecliste onaylandı. İlçemize Akdeniz bölgesinin en büyük en kapsamlı Kapalı Hayvan Pazarı yapılacak.” dedi. Ak Parti İlçe Başkanı Kemal Sancaktar, MHP İlçe Başkan Vekili Hikmet Belik ve meclis üyeleri vatandaşlarla sohbet ettiler. Pazarın nabzını sordular.

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.