Cumhureli Hizmet Binası Açılıyor

Cumhureli Hizmet Binası Açılıyor

Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek’in seçim döneminde anlattığı Cuhhureli Projesi’ni gerçekleştirmek için, Cumhureli Hizmet Binasının açılışı yapılacak. İşlek, açılışa tüm Korkuteli halkını davet etti. 08.11.2019 08:39

Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek bugün seçim döneminde anlattığı ve seçim kitapçığında da yer verdiği Cumhureli Projesini gerçekleştirmek için Cumhureli Hizmet Binası’nın açılışını gerçekleştirecek. İşlek, bugün saat: 11.00’da gerçekleştirilecek açılışa tüm halkı davet etti.

 

AÇILIŞ BUGÜN YAPILACAK

İşlek yaptığı açıklamada, “Çok kıymetli Korkuteliler; Allah nasip ederse, seçim döneminde anlattığımız ve seçim proje kitapçığımızda taahhüt ettiğimiz Cumhureli projemiz için Cumhureli Hizmet Binamız Cuma günü Saat 11:00'da açılacaktır. Evde Sağlık Bakım için Ambulansımız, Doktorumuz, Hemşiremiz, ATT'miz hazır. Kişisel Bakım ve Ev temizliği için araçlarımız ve personelimiz hazır. Engelli vatandaşlarımız için ücretsiz Engelli aracımız taksi hizmeti verecek, hazır. Etüt Evleri ve Eğitim Gönüllüleri Ekibi hazır, merkez mahallelerimizde evlerimiz hazırlanıyor.” dedi.

 

CUMHURELİ EKİBİ OLARAK HAZIRIZ

İşlek, “Aşevimizin finansmanını hazırladık, bir yatırımcımız sponsor oluyor, inşallah yılbaşına kadar bitireceğiz. Sonrasında ihtiyaç sahiplerinin evlerine sıcak yemek göndereceğiz. Sosyal Doku Tarama ekibimiz hazır. Kısacası biz Korkuteli Belediyesi Cumhureli Ekibi olarak hazırız. Bu projemiz ile ilgili zaman zaman sizlerden destekler rica edeceğiz. Eminim ki herkes elini hayır için taşın altına koyacaktır. Bunun içinde şimdiden hayırseverlerimize teşekkür ederim. Cuma saat 11:00 Besmele ile açılışa tüm halkımız davetlidir. Gelin beraberce duayla başlayalım.” diye konuştu.

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.