Devlet Bahçeli Korkuteli'ne geliyor

Devlet Bahçeli Korkuteli'ne geliyor

Geçtiğimiz gün Ankara'ya giden Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek , Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti. İşlek, ziyaretin ardından Genel Başkan Bahçeli'nin Korkuteli'ne geleceğini ve ilçede bir takım açılışlar yapacağını belirtti.11.07.2019 13:04

Ziyaret ile ilgili olarak Korkuteli Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek, şahsi sosyal medya hesabından  paylaşımda bulundu. İşlek;  "Çok kıymetli Korkutelili hemşerilerim; Çok şükür 1071 Alparslan Yarı Olimpik Yüzme havuzu ve Spor Yerleşkesi inşaatımızı Türkiye Rekoru kırarak 29 İş gününde tamamlamış bulunmaktayız. " dedi.

3 AYLIK İCRAATLAR HAKKINDA BİLGİ VERDİ

İşlek; "Hem bu tesisimiz hem 6 günde tamamladığımız 10 dönümlük Parkımız hem de kapanan 6 Belde Belediye hizmet binamızın tekrardan hizmet binası olarak faaliyete geçirme açılışları için Sayın Genel Başkanım Devlet Bahçeli'ye Korkuteli siyaseti ve Belediyemizin ilk 3 aylık icraatları hakkında bilgi arz ettim.  Çok şükürler olsun ki Sayın Genel Başkanımız büyük bir memnuniyetle Belediyeler ziyaretleri kapsamında Korkuteli'ne geleceğini ve bu hizmetlerimizi kendisinin açacağını bildirdi." ifadelerini kullandı.

 

GENEL BAŞKANIMIZI AĞIRLAMAYA ÇALIŞACAĞIZ

İşlek; " Bu vesile ile Ankara ziyaretimde Korkuteli'ne bu kadar yakından ilgi gösteren başta Sayın Genel Başkanım Devlet Bahçeli olmak üzere, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Sadir Durmaz'a ,Antalya Milletvekilim Sayın Abdurrahman Başkan'a, Genel Sekreter Yardımcımız Sayın Kadir Şekerci'ye ve Genel Merkezimizin Değerli Yöneticilerine Şükranlarımı sunuyorum.İnşallah Korkuteli olarak çok yakın zamanda Genel Başkanımızı ağırlamaya çalışacağız. Havuzumuzun resmi açılış öncesi hizmete girme gününü,çalışma saatlerini, fiyat politikalarını yarın sizlerle paylaşacağım. Bu hizmetleri yapma şansını bana verdiğiniz için özelliklede sizlere minnettarım." ifadelerini kullanarak paylaştı.

 

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.