Devlet Hastanesine çocuk parkı açıldı

Devlet Hastanesine çocuk parkı açıldı

Korkuteli Devlet Hastanesine Fatma Mehmet Hoyraz isimli hayırseverler tarafından çocuk oyun parkı yapıldı. Devlet Hastanesi Başhekimi Nihat Ateş; “ Hastanemizin çocuk oyun parkı hastanemiz için büyük bir eksikti. Hayırseverlerimiz tarafından bu eksik giderildi. Kendilerine çok teşekkür ederiz.” dedi.15.08.2019 12:29

Korkuteli Devlet Hastanesi Çocuk Servisinde tedavi görecek çocukların hastane ve doktor korkusunu engellemek ve tedavileri boyunca eğlenceli vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla Çocuk Oyun Parkı açıldı. Devlet Hastanesi'ne çocuk hastaların moral ve motivasyonunu arttırmak amacıyla çeşitli oyun aletleri yerleştirilerek, park oluşturuldu. Fatma ve Mehmet Hoyraz tarafında yaptırılan Çocuk Oyun Parkının açılışı bayram öncesinde gerçekleştirildi.

Hastanenin büyük bir eksiği giderildi

Açılışı Devlet Hastanesi Başhekimi Nihat Ateş ve hayırseverler birlikte yaptılar. Korkuteli Devlet Hastanesi Başhekimi Nihat Ateş “ Hayırseverlerimizin aracılığı hastanemizin eksiği olan çocuk oyun parkı giderildi. 1. Katta bulunan Çocuk Polikliniğinin yanına açılan oyun parkı ile çocuklarımızın buraya korkmadan gelmelerini ve tedavileri boyunca güzel vakit geçirmelerini amaçlıyoruz. Bayram öncesinde hayırseverlerimiz ile birlikte açılışını yaptık. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Sağlıklı ve mutlu günlerde kullanılmasını dilerim.” dedi.  Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.