DNA testine girmelerini tavsiye ediyorum

DNA testine girmelerini tavsiye ediyorum

Bugün gerçekleşen Olağanüstü Meclis Toplantısında Grup sözcülerinin açılış konuşmasının ardından zor günlerden geçildiğini ifade ederek, eksik gedik arayarak siyaset yapmaya çalışıyorlar diyerek isim vermeden muhalefete yüklendi. 01.04.2020 20:07

Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek, “Ben grupların söylediği bu iyi niyetli sözlerinin altına imzamı atmak istiyorum. Ayrıca şunu da belirtmek isterim ki; biz millet olarak kendisini Türk, Müslüman 5 bin yıllık tarihi olan millet olarak her türlü badirelerin içerisinde eksik gedik aramadan, sıkıntı dert tasayı kenara bırakarak birbirimize bağlanarak o sıkıntıları aşmayı çok iyi biliriz.

 

EN AZINDAN KORKUTELİ ’YE BAKSINLAR

Ama maalesef bazen bazı siyasiler bu zor dönemlerin içinden geçerken nasıl davranmaları gerektiğini bir Türk, bir Müslüman gibi davranmalarını gerektiğini bilmediğinden dolayı her türlü eksik gedik arayarak siyaset yapmaya çalışıyorlar. Onlara da bu meclisten DNA testine girmelerini tavsiye ediyorum. Muhtemelen Türklüklerinde de Müslümanlıklarında da şüphe bulunur. Ve en azından Korkuteli ’ye baksınlar Ankara’daki bu kendini çok siyasetçi diyen kişiler zor dönemlerden geçerken eksik gedik aranmaması, yangına körükle gidilmemesi karakter itibariyle açık kapatmaları gerektiği bir dönemde de ağızlarını kapatmaları gerektiğini de buradan meclis olarak kendilerine iletelim.” diye konuştu.

Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.