EBA Destek Noktası Gençlerin Hizmetinde

EBA Destek Noktası Gençlerin Hizmetinde

Korkuteli Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nde, uzaktan eğitim alan gençler için Eğitim Bilişim Ağı’na erişemeyenlere hizmet vermek amacıyla EBA destek noktası kuruldu. Sosyal mesafe kurallarına göre hazırlanan Eba Destek Noktaları öğrencilerin hizmetine sunuldu.17.09.2020 12:03

Covid 19 ile mücadele kapsamında uzaktan eğitim alan öğrencilere destek olunması noktasında gençlik merkezleri, uzaktan eğitim alan gençler için Eğitim Bilişim Ağı’na erişemeyenlere hizmet vermek amacıyla EBA destek noktaları oluşturdu.  Korkuteli’nde kurulan Eba Destek noktası hakkında Korkuteli Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ahmet Tunç bilgi verdi.

 

GENÇLERİMİZİN HİZMETİNDEYİZ

Tunç; “Korkuteli Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüzde, uzaktan eğitim alan gençlerimiz için Eğitim Bilişim Ağı’na erişemeyenlere hizmet vermek amacıyla EBA destek noktası, İl Müdürlüğümüzce kuruldu. Temizlik, mesafe ve maske kuralına uygun şekilde hizmet verecek olan EBA destek noktası, EBA’ya bağlanma zorluğu yaşayan gençlerimizi bekliyor. Bu hizmetten faydalanmak isteyen gençlerimizi ilçe müdürlüğümüze davet ediyoruz. Her zaman gençlerimizin hizmetindeyiz.” Dedi.  Kaynak: Korkuteli Manşet Gazetesi ( Haber Merkezi )

Diğer GÜNDEM haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.